2737
2734

اینکه میری پیش پزشک عمومی اعصاب منو بهم میریزه و بیشتر این عصبیم میکنه ک پزشک عمومی واست دارو مینویسه به جای اینک ارجاع بده پیش متخصص...من دانشجوی پزشکیم دارم میگم حتما باید بری پیش روانپزشک... و همزمان پیش یه روانشناس کار کشته ی توب میتونی از همون متخصص بپرسی ... بخش روان جای جذابی نیست ک بخوای بستری بشی واسه کسی خوبه ک بیماریش در حدی زاشه ک نیاز به بستری داشته باشه اگه تشخیصشون در حدی باشه که لازم نبینن بستری شدنتو اصلا بهت کمک نمیکنه بری اونجا.... همه ی بیمارای روانی ک وسواس فکری ندارن بعضیا جنونی دارن ک ببینی میترسی ازشون اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه میری پیش پزشک عمومی اعصاب منو بهم میریزه و بیشتر این عصبیم میکنه ک پزشک عمومی واست دارو مینویس ...

وای چه سخته پس توبیمارستان بودن

آخه توشهرما دکتره خوبی نیست 

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
2731
راضی هستی بیمارستان بستری بشی ولی پیش یه متخصص اعصاب نرفتی!! دکتر علیرضا ظهیر الدین تو خیابون سمیه ...

عزیزم دکترکجاست؟کدوم شهر

عزیزم دکترکجاست؟کدوم شهر

برا سلامتیت وقت بزار عزیزم 

خودت باید برا خودت ارزش بزاری 

با کتک زدن خودت چیزی درست نمیشه که فقط بیشتر بهم میریزی بعدش 

نمیدونم کدوم شهری ولی اگر میتونی بیا تهران دکتر 

اولویت کارات این باشه فکر درمان و سلامتیت باشی 

برا سلامتیت وقت بزار عزیزم  خودت باید برا خودت ارزش بزاری  با کتک زدن خودت چیزی درست نمی ...

آره واقعانه خیلی وقته خودمونزدم اماروحیم درست نیست بعدهمه هم هی میگن چته چرااینجوری هستی خسته شدم ازبس بهم گفتن چرااینجوری و توخودتی دست خودم نیست توجمعم که باشم آرومم 

2738
آره واقعانه خیلی وقته خودمونزدم اماروحیم درست نیست بعدهمه هم هی میگن چته چرااینجوری هستی خسته شدم از ...

منم اینطوری بودم

وقتی حالت بد بشه عزیزترین کسا ولت میکنن

خودت تا قبل از اینکه حالتبدتر بشه برو دکتر

من از وقتی رفتم دکتر خیلی حالم بهتر شده 

ولی تو دورانی که بهم ریخته بودن عزیزترین کسم درکم نکرد

از قرص خوردنهم نترس

من فقط یه مدل دکتر بهم قرص داد 

ولی از وقتی میخورم خیلی از لحاظ روحی اروم شدم

افسردگی شدید داشتم

منم اینطوری بودم وقتی حالت بد بشه عزیزترین کسا ولت میکنن خودت تا قبل از اینکه حالتبدتر بشه برو دکت ...

تاعصبی میشم یاحرف میزنم خیلی همش میگن بروقرصاتوبخور چیکارکنم آخه بابادلم پوکید دوس دارم درکم کنن بابا من سنگ صبورهمم اماچرا کسی منونمیفهمه چراخداصدامونمیشنوه مگه من بندش نیستم 😔

[QUOTE=85242549]تاعصبی میشم یاحرف میزنم خیلی همش میگن بروقرصاتوبخور چیکارکنم آخه بابادلم پوکید دوس دارم درکم کنن باب ...[/QUOTE

من پارسال دچار یه مشکل شدم 

به همه گفتم من دارم بهم میریزم کمکم کنید 

برادرم فوت شد محیط خونه داشت دیونم میکرد

هر شب گریه بود کارم و خوابهای بد و کابوس 

یکی دوماه اول اهمیت دادن 

بعد همش نصبحت و سرزنش 

کاش اون موقع به جای اینکه فکر این باشم دیگزان کمکم کنن خودم یه کاری میکردم حداقل کارش این بود از محیط خونمون دور میشدم