2752
2734
بخدا به همه چی آدم کاردارن دیگه نمیدونن من دارم روانی میشم فقط میگن نرودکتر بایه مشاورصحبت کردم چتی ...

روان شناس خوب اول برو 

اگر به دارو احتیاج باشه اون میگه برو روان پزشک 

ولی روان شناسم باید درکنارش بری 

چشمانم را 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه یه نمونه از فکری که ذهنتو درگیر میکنه بهم بگی

مثلا وسواس فکری به این که الان بایدچکش کنم یامثلا اینقدرتاحالاجلوم فحشایه بددادن به همه چیزوهمه کس وقتی اسم استغفرالله خدا یاامام میارن یامیادتوذهنم یادم به اون فحشا وکفرایی که جلوم میگفتن میوفته بعدحالم بدمیشه همش میگم خدامنوببخش ولی دست خودم نیست بلندمیشم وضومیگیرم یا مثلا خوابم توخواب آلودگی میشینم استغفارمیگم بعددرازمیکشم خیلی سختمه همش حس میکنم خدا دوسم نداره یامنویادش رفته

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
بستری نمیخاد که  باید دارو مصرف کنی یه مدت  ولی روان شناس و روان پزشکو حتما برو  ب ...

باشه عزیزم حتمامرسی بابت راهنماییت💖

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
مثلا وسواس فکری به این که الان بایدچکش کنم یامثلا اینقدرتاحالاجلوم فحشایه بددادن به همه چیزوهمه کس و ...

یعنی اون کفر ها و توهین ها به خدا و بزرگان میاد تو ذهنت و تو اونموقع احساس گناه بهت دست میده و دچار لضطراب میشی  فکر میکنی چون این افکار اومده سراغت داری گناه میکنی و برای اینکه از شرشون راحت بشی و دیگه بهشون فکر نکنی شروع میکنی به وضو گرفتن و استغفار گفتن؟؟

راضی هستی بیمارستان بستری بشی ولی پیش یه متخصص اعصاب نرفتی!!

دکتر علیرضا ظهیر الدین تو خیابون سمیه هست ساعت 1 باید بری اسمت رو بنویسی 

سه چهار ساعتی معطلی داره ولی دکتر خوبیه 

من خیلی دیدم کسایی با شرایط شما مریضش بودن و بهتر شدن 

آره ولی دکترعمومی داده متخصص نبود اونموقع که خواستم برم پیش یه دکترمتخصص همه گفتن نرو بدترمیشی قرص ن ...

بدتر میشی چیه پاشو برو پیش یه روانشناس درست حسابی ،اگه تشخیص به دارو درمانی بده که می فرستت پیش روانپزشک اونم اگه تشخیص بده بستریت می کنن،اونجام خیال نکن خوش می گذره مریضایی رو می بینی که حال ادم و بدتر می کنن،معمولا اونایی رو می فرستن برا بستری که بترسن به خودشون یا بقیه آسیب بزنن یا اینکه دیگه خانواده طرف عاجز شده باشن از نگهداریش یا خانواده نداشته باشن

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2706