2733
2739

به هیچ عنوان فراموش نمیشه من ۴ساله ک ازدواج کردم شبو روز به یادش میوفتم (ناخوداگاه)

خدا منو ببخشه 😔😔😔

خدایاشکرت برا هدیه ای ک بهم دادی پس به خودت میسپارمش سالم و صالح باشه انشاالله و اگه لایق میدونی دختر باشه خداجونم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فراموش نمیتونی بکنه چون حافظه پاک نمیشه هیچوقت

اما با گذر زمان و رعایت یه سری نکات میتونی احساساتی که به اون حافظه چسبیده رو کمرنگ کنی تا جایی که دیگه با دیدنش هیچ حس خوب یا بدی بهت دست نده

۱. تمام عکس و فیلم و چت و شماره و کادو و خلاصه خاطرات فیزیکیشو بریز تو زباله ها که دسترسیت بهشون کامل قطع بشه

۲. چکش نکن و از کسی سراغشو نگیر چون برای هرکسی یا هرچیزی که ما وقت و انرژی بذاریم وابسته ش میشیم 

۳. برای چیزی که از دست دادی سوگواری کن غمگین بودن هیچ اشکالی نداره و لازمه. اگه لازمه یه تشییع جنازه نمادین برای رابطه ت بگیر انگار که رفتی خاکش کردی چون هر داستانی نیاز به یه پایان داره تا براش ختم نگیری باورت نمیشه که تموم شده.

۴. اگه رابطتون تموم شده دیگه تحت هیچ شرایطی و به هیچ بهانه ای سراغش نرو اگه نمیتونی خودتو کنترل کنی یکی از دوستای صمیمیتو انتخاب کن بهش بگو هروقت وسوسه شدم میام بهت میگم و بجاش با تو حرف میزنم تا وقتی که آروم شم. 

۵. برای زندگیت اهداف شخصی جدید پیدا کن مثلا یاد گرفتن یه مهارتی که همیشه دوس داشتی یاد بگیری یا هدفهای کوچیکتر مثل خوندن فلان کتاب و ...  این هدفها قرار نیس جای عشقو تو زندگیت پر کنه اما زندگی هدفمند کمکت میکنه احساس بی ارزشی و پوچی کمتر بشه و عزت نفست بالا بره. 

۶. باید صبر کنی تا دوره نقاهت بگذره اگه بخوای از دردش فرار کنی مثلا با دوست شدن سریع با یه نفر دیگه، این درد تو تمام زندگی دنبالت میاد اما اگه بذاری بیاد و بره برا همیشه تموم میشه.

۷. اگه نتونستی این کارارو بکنی شاید دلیل عمیقتری مانع دل کندن از رابطه تموم شده و خوب شدنت میشه اونوقت روانشناس لازمه ترجیحا طرحواره درمانی. 

۸. و من الله توفیق  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

به هر دلیلی که جدا شدی اگر عاقل باشی و عزت  نفس داشته باشی هیچ وقت دیکه احساست را خرجش نمیکنی کمی طول میکشه حس بد الانت از بین بره ولی دلیل نمیشه عمرت را بخاطرش از بین ببری متاسفم واسه اونهایی که ازدواج هم میکنن ادعا دارن بیاد عشقشونن ایتها درواقع عزت نفس ندارن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2740