2737
2739
عنوان

شارلوتم! بیاین خاطره زایمانمو نوشتم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2235 بازدید | 56 پست
ولی هرچی صبر کردم خبری از سوزش امپول نشد و دکتر رفت😶 ظاهرا با بقیه دست به یکی کرده بودن که کلا بی ...

مباركت باشه عزيزم☺️چقدر داستان زايمانت شبيه مال من بود، داد و فرياد نكردنت، التماست براي اپيدورال، گول زدن دكتر، اينكه دكتر گفته موهاشو دارم ميبينم، اينكه همش به پرستارا سفارش ميكردي. ايشالا هميشه سلامت باشيد. راستي اسم دكتر و بيمارستانتو ميگي لطفا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مباركت باشه عزيزم☺️چقدر داستان زايمانت شبيه مال من بود، داد و فرياد نكردنت، التماست براي اپيدورال، گ ...

تو رو هم گول زدن؟😂😅

بیمارستان ارجمند، دکتر کامیابی. کرمان.

2740
تو رو هم گول زدن؟😂😅 بیمارستان ارجمند، دکتر کامیابی. کرمان.

آره بابا التماس ميكردم ميگفتم منو اپيدورال كنيد، ميگفتن باشه، دكتر بيهوشي سر يه عمل ديگه است گفته تا نيم ساعت ديگه مياد، خلاصه انقدر التماس كردم و انقدر گفتن ١٠ دقيقه ديگه، نيم ساعت ديگه، بعد دكتر اومد، گفتم چرا آمپول درد نداره؟ گفت عزيزم آمپول بي حسيه ديگه، خلاصه واقعااااا از اينكه گولم زدن ناراحت شدم اما خداروشكر كه اپيدورال نشدم، منم حدود نيم ساعت بعدش ني نيم بدنيا اومد

آره بابا التماس ميكردم ميگفتم منو اپيدورال كنيد، ميگفتن باشه، دكتر بيهوشي سر يه عمل ديگه است گفته تا ...

اخ😄 مثل پدر مادرایی که صلاح ادم رو میخوان اپیدورال نمیکنن. منکه واقعا متشکرم که نکردن.

ای جونممممم بازم مبارکه :)) 

نمیشه عکس این دلبر و تو خصوصی بفرستی؟؟ تولوخداااا

+ یه آهنگ ساختم اسمشم گذاشتم زندگی :))                _ ولی اینکه صدای خنده های منه...                           + دقیقا :)
عزیزم شوهرم راضی نیست معذرت میخوامممم😶

عیب نداره 😉 از طرف من ببوسش :) 

+ یه آهنگ ساختم اسمشم گذاشتم زندگی :))                _ ولی اینکه صدای خنده های منه...                           + دقیقا :)
2706