2737
2739
عنوان

سرد و گرم شدن رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 2967 بازدید | 82 پست
   گلم مشکل اصلیش قطعا یه چیز دیگس باید به این صورت عمل کنی یه خوراکی  خوشمزه آماد ...

قبلا اینکارو میکردم.یه بارم داشتیم شوخی میکردیم باهم.بهش گفتم تو جوجه اردک زشت منی.آقااا آی قهرکردددد.بعدم اومد گفت من خیلی خوشگلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست میگه عزیزم مردها هم مثل ما ک جسمی پریود میشیم روحی ب صورت دوره ای دچار نوسان میشن،اونحور وقتا ب ...

درسته..درکل نباید زیاد ب مردا گیر داد.. گاهی دوس دارن تنها باشن

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2728
دقیقا اصطلاحا غار تنهایی دارن ک نباید بزور بکشیشون از غار بیرون گیر بدی حمله میکنن😂😂😂😂

هارن😂😂😂😂

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2740
قبلا اینکارو میکردم.یه بارم داشتیم شوخی میکردیم باهم.بهش گفتم تو جوجه اردک زشت منی.آقااا آی قهرکرددد ...

خخخخخ چه بامزه لوسه

بیخیال قربون صدقه لوس بازیاش برو 

خودش کم کم درست میشه

درست نشد بگیر انقد بزنش تا درست شه

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔
اخه میبینی دوهفته اصن حرف نمیزنم انگار من روحم کلا

یکمم صبر کن.بعدش قشنگ تو ی موقعیت خوب بشین ازش بپرس دلیل ناراحتیشو با آرامش و‌اروم

2706