2737
2739
عنوان

ایا کسی و‌داشتین تو خانواده یا فامیل که تبعید شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 37 پست

بیچاره ها پدرم ندارن 

خیلی گناه دارن خیلی

داداششم انقد مظلوم و مهربون هست ک نگو انقد پسر خوبیه ک نگو فقطم بیست سالشه

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترو خدا براشون دعا کنید

مادرشون خیلی گناه داره مظلوم و ستم دیده

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

اگه کسی جدید میاد تو تاپیک من و اطلاع داره لطفا یکم توضیح بدین واسم

2731
سلام دوسته من مسجد سلیمانیه. یه شهرستانیه خیلی از مردم اونجا زندگی میکنن .بختیاری هم هستن . نگرانی ن ...

میدونم عزیزم ک‌مردمش خوبن میخوایم ببینیم‌تبعیدگاهه چ جور مکانی هست

2740