2737
2734
عنوان

درخواست طلاق از طرف مرد تورو خداااا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 10118 بازدید | 135 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه اوه همچین راحت نیست ثابت کنی من از طریق ثبت اقدام کردم بعد دادخواست به نام بقیه کرده نگرانم برنگ ...

برم ثبت چیکار هنوز درخاست نداده ک ؟؟؟ برم ثبت خودش میفهمه

تیکر براورده شدن حاجتمه .میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 🌹🌷
وقتی درخواست از طرف مرده فقط نقدی ولی از طرف زن رو قسطی می کنن

فک نکنم

تیکر براورده شدن حاجتمه .میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 🌹🌷
2728
ببخشید 1132 و11330

عزیزم ماده ۱۱۳۳ میگه مرد برای طلاق باید مهریه و نفقه و اجرت المثل رو پرداخت کنه ولی الان عملا تو دادگاه ها مهریه نمیتونه نقدا پرداخت بشه برای همین مهریه رو با پیش قسط زیاد قسط بندی میکنن و بعد طلاق... و مرد تا آخر عمرش سکه میده به زن سابقش و همچنین به محض اینکه چیزی به نامش شد خانم میتونه توقیفش کنه تا وقتی مرد عمر داره... رویه طلاق از طرف مرد به این صورتی بود که گفتم

برم ثبت چیکار هنوز درخاست نداده ک ؟؟؟ برم ثبت خودش میفهمه

والا در جریان نیستم اینارو وکیلم انجام داد . میتونی از وکیل مشاوره بگیری. اما عزیزم واقعا راه برگشتی نیست؟. جدی شاید با مشاوره و پادرمیونی مشکلتون حل بشه

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2740
عزیزم ماده ۱۱۳۳ میگه مرد برای طلاق باید مهریه و نفقه و اجرت المثل رو پرداخت کنه ولی الان عملا تو داد ...

عزیزم یعنی تو دوران بعد طلاق و تقسیط مهریه اگر اموالی خرید میشه توقیف کرد؟

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

چرا میخواین جدا شین اخه

اونم این وقت سال

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
توروخدا بدون اطلاعات اینقدر مطمئن حرف نزنید

ای بابا لابد می دونم ک می گم خواهرم همین طور بود مغازه شوهرشو گفتن بفروشه نقد بده گفته بود ندارم گفتن بتمرگ زندگی کن پس قسطی مال وقتیه ک زن بگه فقط طلاق مردم بگه ندارم با توجه ب درآمدش قسطی می کنن 

متاسفانه در صورت درخواست از طرف مرد هم میتونن مهریه رو قسط بندی کنن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ای بابا لابد می دونم ک می گم خواهرم همین طور بود مغازه شوهرشو گفتن بفروشه نقد بده گفته بود ندارم گفت ...

خب عزیزم شوهرخواهر شما مغازه داشته کسی که هیچی به نامش نیست اعسار میده و بعدش قسط بندی میکنن و بعدش طلاق

2706