2737
2734
عنوان

تولدمه 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103 بازدید | 22 پست

بچه ها اینایی ک تولدشون اول فروردینن مث من ،میدونن چقد ظلمه همه تولداشون و یادشون میره تبریک نمیگن🤨 ادم تو دلش میمونه

خدایا لطفا معجزه بکن به عشقم برسم قول میدم قدرشو بدونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ از یکی انتظار تبریک داشته باشین مثلا دو روز پیش تولدم یکی بود من بهش تبریک گفتم حاالا امروز تولد منه استوریامو دید ولی هیچی تبریک نگفت . حس بدی بهتون دست میده؟  مثلا اون شخص براتون مهم باشه 

عزیزم😁 باحال حرف زدی مبارک باشه😍 تولد صدسالگیت ایشالا

تو دلم مونده بود 😀 هر سال همینه هم کادو تولد هم عیدی هم کادو شگونی یکی میشه اکثرا هم یادشون میره اصن تبریک بگن

2731
اگ از یکی انتظار تبریک داشته باشین مثلا دو روز پیش تولدم یکی بود من بهش تبریک گفتم حاالا امروز تولد ...

زیادم فاصله نداشت که بگم یادش رفت دو روز بود فقط تازه استوریای اینستامم دید 

حتما داشته تخمه میشکسته استوریای منو تند تند رد کرده اون تخمه به حرف بیاد اگه اینطوری باشه 😊😂

تو دلم مونده بود 😀 هر سال همینه هم کادو تولد هم عیدی هم کادو شگونی یکی میشه اکثرا هم یادشون میره اص ...

انتظار نداشته باش از کسی

خودتم تبریک نگو

من اینطوریم

اعصابم راحته

ناراحت نمیشم موقع تولدم

شخصیت تنها چیزیه که واقعی یا مجازی نداره🙂💚

بچه ها من کاربر همسری سابق هستم ولی چون رمز اینا همه چی فراموش کردم دوباره تو سایت ثبت نام کردم نمیدونم کیا منو میشناختن قبلا البته خییییلی فعال نبودم بیشتر چراغ خاموش . 

انتظار نداشته باش از کسی خودتم تبریک نگو من اینطوریم اعصابم راحته ناراحت نمیشم موقع تولدم

اخه برام عزیز بود گفتم تبریک بگم اخه ادم ناخوداگاه از یه سریا انتظار داره 

2740