2733
2734
عنوان

بیاین شوهرم بهم چی گفت 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برامنم پیش اومده قبلناحساسیت نشون میدادم دیگه برام مهم نیس اونم ازسرش افتاده ونقطه ضعفی ندارم فعلا که دس بزاره روش وحرصم بده😊

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2731

وقتی شوهرتون میگه فلانی زشت بود یا مثلا خیلی خوشگل بود نیاین بگین..اره ارایش داشت و فلان...

بزنید تو پرش!!

بگید به توچه؟

تو چرا ب زن مردم نگاه کردی ک بفهمی زشت بود...

یا نهایتا چپ چپ نگاش کنید جواب ندید

یا بگید من نگا نکردم ب من چه که بقیه زشتن یا خوشگل!

من از تو راه برگشتی ندارم...

چرا از خودت ضعف نشون میدی؟

ما هم یه دختر ، دختر که نه زن مطلقه، تو فامیل داریم هروقت اسمش میاد شوهرم خیلی ازش میپرسه و منم هر بار با مسخره بازی میگم ببیننننننن باز خوش خوشانت شدا تا اسمش اومد، نه اینکه چون مطلقس ازش خوشش بیادا ، قبل از ازدواجشم همینجور نسبت بهش کنجکاو بود، دختره هم خیلی خوشگله، ولی با صد تا پسر دوسته

من ب شوهرم اعتماد قلبی دارم حتی وقتی اسمش میاد و شوهرم خوشش میاد راجبش حرف بزنه میگم خب بزار بگیرمش برات ( با شوخی و خنده) اونم میگه آخه اون آدمه؟ من یه تار موی تو رو ب صد تا لنگه اون نمیدم

آدما ذاتا آدم زیبا رو دوس دارن همونطور که مثلا من از خیلی از سوپراستارا خوشم میاد، دلیل نداره بخوام جنجال ب پا کنم . شایدم شوهرم از اون دختر واقعا خوشش میاد ولی قائل ب اخلاقیاته، هیچوقت نه بهش نگاه بدی میکنه و نه بهش نظر داره، خودمم واقعا مطمئنم شوهرم جونش برا من در میره

2738
چرا از خودت ضعف نشون میدی؟ ما هم یه دختر ، دختر که نه زن مطلقه، تو فامیل داریم هروقت اسمش میاد شوهر ...

ولی روان شناسا میگن اینجور نگید که مثلا برات بگیرمش!

درسته که میگه نه تو بهتری و فلان...ولی تو ناخوداگاهش میگه انگار زنمم بدش نمیاد و زیاد حساس نیست..‌نه باید جبهه گرفت و نه باید ریلعکس بود زیادی

من از تو راه برگشتی ندارم...
ولی روان شناسا میگن اینجور نگید که مثلا برات بگیرمش! درسته که میگه نه تو بهتری و فلان...ولی تو ناخو ...

منو شوهرم خیلی صمیمی هستیم، انقد شوهرم با من صمیمی و راحته هرچی از ذهنش بگذره بهم میگه. در مورد بقیه شاید حرفت درست باشه ولی ما چون خیلی باهم شوخی داریم جنبمون نسبت ب حرف هم بالاس، میدونه شوخیه

وقتی شوهرتون میگه فلانی زشت بود یا مثلا خیلی خوشگل بود نیاین بگین..اره ارایش داشت و فلان... ب ...

آفرین😂😂

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
منو شوهرم خیلی صمیمی هستیم، انقد شوهرم با من صمیمی و راحته هرچی از ذهنش بگذره بهم میگه. در مورد بقیه ...

مثلا چه حرفای؟

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
مثلا چه حرفای؟

همه چی، عین دوتا دوست صمیمی که همه چی حتی خرابکاریاشونم بهم میگن.

شوهرم اصلا دروغ گفتن و پنهان کاری رو از بچگی یاد نگرفته. بلد نیس اصلا

همیشه ممنونه مامان باباشم برا این تربیتشون

همه چی، عین دوتا دوست صمیمی که همه چی حتی خرابکاریاشونم بهم میگن. شوهرم اصلا دروغ گفتن و پنهان کاری ...

نه منظورم اینه 

مثلا جلو روی شما میگه وای طرف رو نگاااا چه هیکلی 

یا وااینو خدایش عین ماه میمونه 

از این حرف ها

مثلا اگه هم نگه دروغ نمیگه 

بخاطر دل شما هم شده  نگه  بهتره