2733
2734
عنوان

خانمایی ک تجربه سقط دارن بیان خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 39 پست
من شیرازم عزیزم چندسالشه کسی ک میخاد سقط کنه؟خطرناکه نباید تنها باشه اگه سنش پایینه

19 سالشه.. جریانش رو تاپیگ زدم.. اگر صد در صد بشه میتونی جور کنی؟! البته صد درد نیست باید بره دکتر ببینه جریان چیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیا رو صفحه م متوجه میشی. تایپگ قفل کردم از بس توهین کردن بقیه 

عزیزم دوستت سنش خیلی کمه اگه کسی در جریان نباشه و بالا سرش نباشن شب اول دوم تا وقتی سقط انجام بشه ممکنه فشارش افت کنه حتی به بیمارستان و کما هم کشیده بشه سقط راحت نیس اصلا یکی رو در جریان بزار و اول مطمعن باش ک حاملگی خارج رحم نیس بعد قزص بگیر یا شیاف آمپول به هیچ وجه نگیر

منم روز چهارشنبه هفته پیش پنج هفته ا بود که سقط کردم ولی دیدم غیر از لخته خون یه تیکه به رنگ صورتی د ...

تروخدا به من بگید دردش شدیده؟من میخوام هفته پنج قرص بخورم وحشت دام.بقایا داشته باشه هفته پنجم کورتاژ میشه؟

2740
عزیزم منم باهمین قرص سقط کردم یعنی نیاز نیس برا بقایا پس دیگه قرص بخورم

تروخدا بهم بگو دردش تا کی و در چه حد بود و نیاز با کورتاژ نشد؟من هفته پنجمم میخوام سایتوتک بخورم خیلی میترسم😭

حتما افتاده من دردم انقدر وحشتناک بود که وقتی دفع شد از بیحسی خوابم رفت و بالا آوردم و لرز کردم بعدم ...

قرصی که بقایا رو دفع کرد اسمش چی بود😭😭😭من هنوز سایتوتک نخوردم فردا میخورم از ترس مردم😭