2737
2739

همسر طفلکی من از صبح رفته هنو نیومده 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من 😭😭😭😭 میترسم تا سال تحویل نیاد

وااااا مگ کجاس ک میترسی نیاد

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
شوهر من داره چمدونا و وسایل  سفر و میزاره تو ماشین  منتظرم بیاد شام بخوریم   گشنمه

خوش بگذرهههه مواظب راه ها باشید

کژالم ندیده میدونم تو زیباترین دختر دنیا هستی     
2738
خواب با نبودن فرق داره کاش مال منم بود و خ‌اب بود البته سر سفره با جیغ بیدارش میکردم ولی الان سر سال ...

شوهر تو شاید با جنبه باشه شوهر من اولا که با سوراسرافیلم پا نمیشه بعدم ناراحت میشه

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
شوهر تو شاید با جنبه باشه شوهر من اولا که با سوراسرافیلم پا نمیشه بعدم ناراحت میشه

اوه اوه بزار بخوابه خواهر 😅

کژالم ندیده میدونم تو زیباترین دختر دنیا هستی     

من شوهرم سال دیگه میاد😂😂

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

چه فرقي داره الان قهريم اون تو يه اتاق منم يه اتاق ديگه

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2706