2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه چی بین خنده و گریه ام شادی و غمم خنگم منگم ...

الان داشتم گریه میکردم نمیخام سبزی پلو درست کنم 😂😂شوهرم گفت خب درست نکن دیدم با دلم راه اومد پاشدم همه چیو اماده کردم 

دنبال دعوام😂😂😂

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
2731
شاید پول نداری. منم حوصله ندارم.فردا دعوتی دارم تاحالا دعوت نکردم کسی رو میترسم خرابکاری کنم. استرس ...

دمت گرم😂یعنی من هی به جماعت بگم حوصله ندارم نمیفهمن چرا ،بابا وقتی من حوصله ندارم فقط وفقط به خاطر این که پول ندارم مثل الان😂

2738

من بیچاره که شوهرم بازاریه یک ماه و نیمه نصف روزم تعطیلی نداشته عیدم همین وضعه😞😞

خرید عید اصلا نرفتم هم ویارای حاملگی هم نبودن شوهرم دل و دماغ واسم نذاشت که برم خرید

الآنم می‌خوام برم حموم آب نمیاد اعصابم خورده

ولی با تموم این وضعیت به خاطر سال نو شادم یه شادی باحال تو دلم شما هم به لحظه ی تحویل سال فکر کن شاد میشی عزیزم 

من عاشق لحظه ی تحویل سالم

من بیچاره که شوهرم بازاریه یک ماه و نیمه نصف روزم تعطیلی نداشته عیدم همین وضعه😞😞 خرید عید اصلا نر ...

خدارو شکر که شاد هستید.

من هیچ وقت اینجوری نبودم همیشه مثل بچه ها ذوق عید رو داشتم تعجب میکنم اصلا از خودم

خدارو شکر که شاد هستید. من هیچ وقت اینجوری نبودم همیشه مثل بچه ها ذوق عید رو داشتم تعجب میکنم اصلا ...

همین که بشینی سر سفره ی هفت‌سین پیش همسرت و یا مقابل و بخونی و بمب عید و یه عیدی تپل از شوهرت بگیری با یه بوس و بغل دلت شاد میشه گلم