2737
2739
عنوان

دارم گریه میکنم تو رو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا کنه خبرشو میدم بهت عزیزم ولی این یک مغرور قدیه که نگو قسم خورده برنگرده

از این قسما زیاد بوده.ولی یه دو روزی پیگیرش نشو.فقط فردا صبح یه تبریک کوتاه بفرست.مردا زمان و آرامش نیاز دارن تا مغزشونو سامان بدن مث زنا نیستن.بش زمان بده ولی ریز ریز یاد آوریش هم بکن که پشیمونی از حرفات

درمورد من همه چیز میتونه تغییر کنه جز اینکه شکمو هستم و میمونم 😋😋😋
از این قسما زیاد بوده.ولی یه دو روزی پیگیرش نشو.فقط فردا صبح یه تبریک کوتاه بفرست.مردا زمان و آرامش ...

عصری پیام دادم جواب نداد زنگم زدم صبح جواب نمیدادریز ریز یعنی چطوری عزیزم

عصری پیام دادم جواب نداد زنگم زدم صبح جواب نمیدادریز ریز یعنی چطوری عزیزم

ریز ریز یعنی زنگ زدن ممنوع....پیام فقط فردا یه تبریک همراه با عذرخواهی کوتاه.انتظار جواب هم نداشته باش.فعلا هر دو روز یه پیام اینا...من این حرف هارو با توجه به اینکه گفتی مقصر بودی میزنما.اگه تقصیز اونه که هیچ

ریز ریز یعنی زنگ زدن ممنوع....پیام فقط فردا یه تبریک همراه با عذرخواهی کوتاه.انتظار جواب هم نداشته ب ...

اره قبول دارم صد در صد مقصرم و حرفایی زدم که نباید گفت تا بمیرم یادم نمیره حرفاتو بلاکمم کرده تو مجازی

2738
عصرم بهش گفتم حالا جواب نمیدی خداحافظ باز ج نداد حالا چطوری فردا تبریک بفرستم روم نمیاد

صبررررررررررر....برعکس زنا که موقع دعوا دوست دارن سریع حرف بزنن و حلش کنن مردا زمان میخوان.میدونم اذیتت میکنه ولی این تفاوت هست

اگه میشناختمت روی یه نهار بات شرط میبستم برمیگرده😂

اخه میدونم چه اخلاقی داره وقتی روس سگش بالا بیاد منم که گحد زدم امروزم هر چه پیام زنگ زدم ج نداد برخورد بهم ولی گفتم مردمم صبرکنم ببینم میاد 

2706