2737
2734
عنوان

اخلاقتون در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 49 پست
این حس طبیعیه من ک هلاک بودم با ویار وای وای فقط و فقط لیمو میخوردم و نارنج  اینقد گریه میکردم ...

خیلی سختههه من فکرشم نمیکردم انقدر سخت باشهههه واسم یه شوکههه هنوززز با اینکه خودم خواستممم😭😭😭

واایی هیچ تلاشی نکردی؟؟راهکار بدید یکم اخلاقم بهتر بشههه چیکارا کنم آخهه دارم دیوونه میشمم

برای افسردگی بعد از زایمان که هیچ کاری نکردم یک کم بعد خودش درست شد اخلاق زیادی بد و زیادی خوب هم خب ماه های اول طبیعی است یک کم بگذره درست می شه فقط باید صبر آدم بالا باشه برای من که نبود ماشین هم بهم می زد فقط لبخند می زدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۹هفته و ۳ روز دارم رسما خل میشمم نمیخوام هیچ جا برم از همه بدم اومده نفرت گرفتمم😭😭

به چیزای خوب فکرکن خوشحال باش 

خدایا مواظب نی نی جونم باش صحیح سالم بگیرمش بغلم   
2740
برای افسردگی بعد از زایمان که هیچ کاری نکردم یک کم بعد خودش درست شد اخلاق زیادی بد و زیادی خوب هم خب ...

من کم مونده خودمم بکشم یا شوهرمو بترکونم🤦‍♀️🤦‍♀️

من چهار ماه اول یه ادم افسرده پرخاشگر عصبی داغون ک مدام فقط ب شوهر بیچارش گیر میده و اخرشم با جیغ و داد گریه میکنه... 

خداروشکر بعد ۴ ماهم خیلی بهتر شدم الان بعضی روزا فقط بی حوصلم و تو خودمم و دوس دارم یکم فقط غر بزنم. سر دردای بدی اخه میگیرم. ولی مث قبلم نیستم اصن. واقعا خیلی بد بودم بیچاره شوهرم تا میومد خونه دعوا راه مینداختم. چقدر گناه داشت

زندگی با یاد خدا زیباست💖
درست می شه😀 یک کم دیگه که بگذره بچه می شه همه ی زندگیت به سختیش میرزه 

الان داره موکت میشوره اونم موکت دم درب رو هر دفعه هی با جوراب کثیفش میومد روی موکت هی میگفتم دربیار گوش نمیداد الان فرشم سیاهه موکتمم سیاهه ۴بار شسته جاش نمیره بهش میگم باید دوباره بشوری تقصیر خودته لج کرده نمیشورم بسشه قبول نمیکنه اشتباه کرده منم از قصد تاید ریختم گفتم میشوری میام چک میکنمم دلم میخوار زار بزننم😭😭😭😭😭😞

من چهار ماه اول یه ادم افسرده پرخاشگر عصبی داغون ک مدام فقط ب شوهر بیچارش گیر میده و اخرشم با جیغ و ...

من این درد شکمم خیلی عصبی ترم میکنهههه دلم میخواد موهامو بکنم خودمو حتی بزنممم چه برسه شوهرمو ....🤦‍♀️🤦‍♀️😭😭😭واسه من تحملش سخت شدهههه یه نه بگه کارش تمومه یه لج کنه انقدر اذیتش میکنم تا به گ...بیوفته دلم میخواد بجزونمش😭😭😭🤦‍♀️🤦‍♀️😞😞

2706