2737
2734
ببخش عزیزم شما اون موقع باردار بودید؟؟؟ منم چند روزه زیر شکمم سفته بی زحمت جواب بدید

سلام شما بارداربودین من یک هفته دارم تاپری اونقد سفت ومنقبضه همش فکر میکنم (باعرض پوزش)باید برم دستشویی یعنی حس پربودن مثانه رو دارم میشه جوابموبدین ممنونم از پاسختون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام شما بارداربودین من یک هفته دارم تاپری اونقد سفت ومنقبضه همش فکر میکنم (باعرض پوزش)باید برم دستش ...

سلام عزیزم دقیقا منم همین مشکلو دارم امروز رفتم دکتر برام ازمایش بارداری نوشت دکتر هم میگفت احتمال زیاد باردار باشی فعلا یه ازمایش برام نوشته اگر مثبت بود ک هیچی اگر منفی بود برم سونو بدم 

ازمایشم فردا پس فردا میرم میدم تا ببینم خدا چی میخواد 

شما دکتر نرفتید؟

غصه ها فانی و باقی همه زنجیر به هم گر دلت از ستم و غصه برنجد تو بخند🙃
سلام عزیزم دقیقا منم همین مشکلو دارم امروز رفتم دکتر برام ازمایش بارداری نوشت دکتر هم میگفت احتمال ز ...

انشاالله که مثبته عزیزم منم تحت نظر دکتر یه عالمه دارومصرف کردم ولی تا حالا سفت شدن زیرشکمونداشتم که بگم حتما عوارض داروهاست مثل چوب سفته حس میکنم اگه کامل خم بشم میشکنه انشاالله جفتمون بارداریم به حق پنجتن ۴ سالو خورده ای هست که منتظرم

2728
انشاالله که مثبته عزیزم منم تحت نظر دکتر یه عالمه دارومصرف کردم ولی تا حالا سفت شدن زیرشکمونداشتم که ...

ایشالله ک بارداری عزیزدلمممم  برات دعا میکنم 😍

جواب ازمایش منم مثبت شه خداکنه :)

ایشالله ک بارداری عزیزدلمممم  برات دعا میکنم 😍 جواب ازمایش منم مثبت شه خداکنه :)

انشالله انشالله که مثبت باشه برات صلوات فرستادم توروخداجوابتوگرفتی مثبت بودهمونجا ازته دلت برام دعا کن بخدا ازین داروهاکلافم پسرمم دیونم کرده هی میگه بچه

انشالله انشالله که مثبت باشه برات صلوات فرستادم توروخداجوابتوگرفتی مثبت بودهمونجا ازته دلت برام دعا ...

عزیزم دلت خوب شد؟ 

من ک ازمایش دادم منفی شد 

دکتر برام سونوگرافی هم نوشت ک چون بهتر شدم دیگه بیخیال سونو شدم 

شما ازمایش ندادی؟؟

عزیزم دلت خوب شد؟  من ک ازمایش دادم منفی شد  دکتر برام سونوگرافی هم نوشت ک چون بهتر شدم ...

وای جدی میگی عزیزم کاش مثبت میشد خیلی خوشحال میشدم انشالله این ماه دست ودلت پرمیشه😍😍

من یک هفته خیلی شدید درد کشیدم زنگ زدم مطب گفتن طبیعیه عوارض آمپوله ☹☹با شیاف آروم شدم برا آزمایش هنوز زوده پنجم موعدمه یعنی ۶روزدیگه انشا الله که خدابخوادواقعا اذیت میشم بااین داروها خدایا خودت به داد دل آی وی افی ها برس گناه دارن🤲🤲

2738