2737
2734
عنوان

شمال نياين

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااا اینایی که میگن خبری نیست و هوا خوبه واقعااا شمالین ؟؟ ما تا ساری رفتیم فرار کردیم بس که بارون اومد . یکم میرم کیش خدا کنه اونجا هوا عالی باااشه 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2728
ویلامون بعد متل قو زنگ زدم  گفتن هیچ خبری نیست...تمام شمال ک اینجوری نیست گلم.... نگو اینجور. ...

ن نیایین لطفا بزارین ماهم نفس بکشیم یسال ما بخاییم از دست سیل فرار کنیم چجوری بریم 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
وااا اینایی که میگن خبری نیست و هوا خوبه واقعااا شمالین ؟؟ ما تا ساری رفتیم فرار کردیم بس که بارون ا ...

اره بخدا اينجا إعلام اماده باش سيل داده خيلي از خونه ها رو خالي كردن تو مسجد اسكان كردن بعضي از روستايي خونه هاشون پر اب شده.

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
2740
والا ما رشتیم برف ندیدم امسال

عه پ خبر اشتباه دستم رسید😂اینجام حالا ک اومد همراه بارون اومد😒

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙
خوبه خونه ش نمیریم😄😄😄

بریم که گیسامونو میکشه میده دستمون

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
یعنی سیل و بدبختی‌و آواره گی ما فقط برا عشق تو اونم با ما غرق میشه چون نمیشه رفت راه ها بسته

عزيزم بعدش گفتم ايشالله درست شه من نميذونستم اينهمه شدت داره كه فك كردم بارونه عادي مثلن

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

آره دوستان لطفا سمت مناطق دریایی نرید.

ما اینجا داریم از شدت سیلاب که تو بعضی مناطق شهرمون رو فرا گرفته غصه میخوریم.

شما دیگه اینور نیایید تا دور از جون چیزیتون نشه.

پل ارتباطی شهر ما در حال ریزش بود دیروز.

نفهمیدم دیروز چجوری از سرکار برگشتم شهرم.😔😔

سیتوژنتیک هستم.لطفا دیگه نترکونید.تازه از بند رها شدم.😔😔
ن نیایین لطفا بزارین ماهم نفس بکشیم یسال ما بخاییم از دست سیل فرار کنیم چجوری بریم 

😂😂😂منکه امسال استراحت مطلقم...عیدا م معمولا خارج از کشور این اطراف یا جنوبم ولی کلا ویلا بابام متل قو عالیه جاش و غیر عید کلا هر سه چعارهفته اونجام😄😄😄دلت بخواد اقتصادتون ب همین تهرانیا بند

2706