2733
2739

تا چیزی بر وفق مرادش نیست جیغ و گریه و قهر میکنه. مثلا آره غذا میخوره من کمکش میکنم قهر که چرا دست کردی تو غذای من. دور میشه سرشو میزاره زمین گریههههههه. 

یا جیغ و گریه زیادددددد که بزارین راه برم. دستشو میگیری یه جیغایی میزنه

والا دخترم مثل این جیغ جیغو و گریه او نبود. واکنش باید چی باشه. 

راستی نوزده ماهشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جیغ میزنه اصلا محلش نرار بزار از سرش بیفته. یه دوره است باید بگذرونی

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
جیغ میزنه اصلا محلش نرار بزار از سرش بیفته. یه دوره است باید بگذرونی

خیلی سعی میکنم حلش ندم ولی بعضی وقتا آنچنان جیغایی میزنه با خودم میگم الان مردم میگن این خانمه تربیت یاد بچش نداده

دكتر اسلامي ميگه فقط بي توجهي. سه هفته طول ميكشه و مادر بايد سعي كنه دووم بياره و موقع جيغ و گريه نره سراغ بچه. حتي بچه اومد بايد مادر بره اتاق ديگه خودشو سرگرم كار نشون بده و زيرچشمي هم نگاه نكنه. انگار كه بچه اونحا نيست 

خدايا مرسي ❤️
2738
خیلی سعی میکنم حلش ندم ولی بعضی وقتا آنچنان جیغایی میزنه با خودم میگم الان مردم میگن این خانمه تربیت ...

دختره منن اینجوری نبود ولی پسرم خیلی اخلاقش بده هم لجبازه هم واسه به جیزی که ندی بهش موهاشو میکشه یا میکوبه تو سرش دخترمم عصبی کرده 

هرچی ارزوی خوبه مال تو

ببین عزیزم منم همچین دختری داشتم خیلی مستقل بود از وقتی تونست نشستن رو یاد بگیره اجازه نمیداد من عدا بدم یعنی اول جلوش غذا میزاشتم باهاش بازی میکرد منم یواشکی غذا بهش میدادم.پسرت میخواد مستقل باشه منم دخترم اذیت میکرد میخواست کاراشو خودش میکنه.ولش کن

سلام به همه دوستان. میشه منو راهنمایی کنید 

پسرم دو سال و هفت ماهشه ولی زیاد رابطش با بعضی بچه ها خوب نیس مخصوصا دختر داداشم که ۶ ماه ازش کوچیکتره. واسه همین رابطمون با داداشم کم شده. با هم لجبازی میکنن بعد پسر من اونو میزنه یا موهاشو میکشه. البته این رفتارش با من و همسرم هم داره که واسه رسیدن به خواستش زیاد گریه میکنه یا مارو میزنه. کاری به سن و سال نداره چیزی که خلاف میلش باشه عصبانی میشه و با طرف برخورد میکنه حتی مادرجونم که بنده خدا هفتاد سالشه. نمیدونم چکار کنم؟؟؟😢😢