2733
2739
عنوان

چجوری علاقه و استعداد واقعیتونو کشف کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11676 بازدید | 50 پست
من از وقتی ابتدایی بودم شبها با رویای طلبه شدن میخوابیدم حالا تو صد پشتمون یک طلبه هم نبودا اصلا ب ...

من بچه بودم دوست داشتم جادوگر شم😆 جدی میگما

از اون جادوگر هایی که سوار دسته جارو میشن و دور ماه پرواز میکنن و معجون میسازن و یه گربه سیاهم دارن. با چوب جادویی

یک شب جارو برقی مامانمو برداشتم کشون کشون بردمش دم در سوارش شدم میخواستم پرواز کنم مامانم پاشد دعوام کرد گفت بگیر بخواب بچه مدرسه داری

حالا دوستام دلشون میخواست دکتر یا معلم شن😕

به نظرت استعدادم چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون خیلی به حرف مردم توجه میکنی...

اوهوم.البته مشکلاته مالی هم زیاده من حتی کسیو ندارم که بهش تکیه کنم حس میکنم شخصیته وابسته ای دارم و دلم میخاد برا کشف استعدادام یکی کمکم کنه.درگیر عشق و عاشقیم میشم که دیگه نگو کلا از زندگی میفتم.خیلی احساساتیم از خودم بدم میاد همه چیو فدایه احساسم میکنم

2728
من حتی اون کارارو شروع میکنم بعد علاقه ام و عطش یادگیریم فروکش میکنه ولش میکنم

آخ دقیقا فقط یه هفته اول ذوق انجام دارم بعد مث چی پشیمون میشم 😐 خیلی بده اینجوری 

خدایا پشت وپناهم باش 

بنظرتون چطور استعداد بچه مونو کشف کنیم؟

نگید روان پزشک و مشاور که بردم ...

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

یه مدت بیکار بمون فقط ذهنتو ازاد کن خودت کشیده میشی سمت کار و علاقت اصن میفتی دنبالش خود بخود..من ۱ ساله دقیقا عاطل و باطل نشستم تو خونه، کار کردن خواهرامو درسیدنشونو میبینم و هی میفکرم ک چی دوس دارم چی کنم همیشه هم ازین شاخه. ب اون شاخه بودم ولی خدایی دیگه فک کنم تصمیممو این دفه عوض نکنم چون فهمیدم اگ علاقه باشه پولم میاد ولی خب علاقه عاقلانه، من ب خیلی چیزا علاقه داشتم ولی منطقیاشو انتخاب کردم و تصمیم گرفتم در اخر...موفق باشی توهم

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2740
بنظرتون چطور استعداد بچه مونو کشف کنیم؟ نگید روان پزشک و مشاور که بردم ...

دقت کن ببین چیکارا میکنه

یه مشاور بود میگفت اگه شما مادر بودین و منتظر بودین بچتون ظهر از مدرسه بیاد و غذا بخوره...

و ببینین بچتون قبل از اومدن تو خونه تو حیاط داره خاک بازی میکنه و با گیاها ور میره چیکار میکنین؟؟؟

گفت متاسفانه اکثر مادر ها بچشونو دعوا میکنن و میکشن کنار که گل بازی نکن کثیفه، بچه آخه تو چقدر بازیگوشی، بیا غذات سرد شد، دستتو بشور و...

اما یک روانشناس حساس میشه. و احتمال میده بچه تو رشته های کشاورزی و گیاهان دارویی و حتی پزشکی موفق از آب دربیاد. این بچه حتی میتونه دانشمند بشه. یعنی روحیه جست و جوگری داره

یه مدت بیکار بمون فقط ذهنتو ازاد کن خودت کشیده میشی سمت کار و علاقت اصن میفتی دنبالش خود بخود..من ۱ ...

منم خیلی ذهنمو آزاد کردم اما چیزی به ذهنم نرسید

شما دقیقا چجوری متوجه شدی علایقت چیه؟ یک دفعه به ذهنت افتاد یا با نگاه کردن به علایق دیگران متوجه شدی فلان علاقه تو شما هم هست و...؟

دقت ببین چیکار میکنه یه مشاور بود میگفت اگه شما مادر بودین و منتظر بودین بچتون ظهر از مدرسه بیاد و ...

بچه من فقط عاشق فیلم دیدن

بشینه فیلم ببینه

از کف مدرسه سنگ جادویی بیاره خونه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
بچه من فقط عاشق فیلم دیدن بشینه فیلم ببینه از کف مدرسه سنگ جادویی بیاره خونه

اصلا بازی و اینا نمیکنه؟

یعنی دوست داره کلکسیون سنگ جمع کنه؟😍

"با این دیدگاه، افرادی که کلکسیون ایجاد میکنند معمولا  افرادی دقیق، منظم، کنجکاو، افرادی محقق و باوفا هستند.آنها می دانند که چه محصولی را کجا پیدا کنند. افراد در تمام سنین می توانند کلکسیون ایجاد کنند."

این کار بچه شما نشون دهنده روحیه هنریشه

منم خیلی ذهنمو آزاد کردم اما چیزی به ذهنم نرسید شما دقیقا چجوری متوجه شدی علایقت چیه؟ یک دفعه به ذه ...

ن والا من از بچگی ی سری چیزا هدفم بود ولی از دبیرستان همه بهم میگفتن تو ایران برا دخترا تو این وضعیت توخانواده ما چمیدونم ازین حرفا اصن قاطی کردم نمیدونستم چی میخوام چی باید بشم هدفم چیه اصن خب ک چی حالا...دیگه وقتی ۱ سال خودمو مجبور کردم نرم دنبال این حرفا نمیدونم از روی منطقه یا از بیکاری ولی دیگه تصمیم قاطع گرفتم بیفتم دنبالش ن ک بخاطر علایق بچگی ولی ازین حرفا و محدودیتا خودمو ازاد کردم دیدم تو چی بهترم و اینکه ازونجایی ک همش زود خسته میشم از همه چی بیشتر تمرکزمو گذاشتم سر اینکه ببینم ب چی بیشترین علاقه رو دارم و همون باعث شده تا الان ازش خسته نشم و اینکه ی هدف بزارم برا کارام ..ایشالله حالا درست تصمیم گرفته باشم 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
اصلا بازی و اینا نمیکنه؟ یعنی دوست داره کلکسیون سنگ جمع کنه؟😍 "با این دیدگاه، افرادی که کلکسیون ا ...

اره مشاورم میگه این باید هنرمند بشه

منکه هنری پیدا نکردم بچم مستعد باشه😂

ن والا من از بچگی ی سری چیزا هدفم بود ولی از دبیرستان همه بهم میگفتن تو ایران برا دخترا تو این وضعیت ...

قطعا تصمیم درستی گرفتی حتی اگه از نظر بقیه به جایی نرسی ( من بعید میدونم کسی واقعا به چیزی علاقه داشته باشه و تمام تلاششو بکنه اما اصلا نتیجه نگیره) عذاب وجدان نداری که زندگیمو تو مسیری رفتم که دوستش نداشتم. حداقل تو این مسیر خوشحالی، انرژی داری و خسته نمیشی

به نظرم تصمیم درستی گرفتی چون اگه علاقه واقعی نباشه زود ازش خسته میشی و کنار میکشی. مثلا من فکر میکردم خیلی سیاه قلم دوست دارم. رفتم کلاس بکی دو هفته رفتم زده شدم و برگشتم با اینکه استاد و محیطش خوب بود...

2706