2737
2734
عنوان

امیدوارم سزارینم از ایمپلنت دندون راحت تر باشه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 81 پست
منم دعا میکنی باردارباشم خدابهم یبچه صحیحو سالم بده ممنون میشم ازت اسمم فاطمست

سلام عزیزم

حتماااا فاطمه جان

الهی بحق این شب عزیز ، قسم میدم حضرت علی رو به فاطمه الزهراش.... که تو دو سه ماه آینده، خدا یه نطفه پاک و صالح تو رحمت بکاره و ۹ ماه خونه فررندت بشه.

الهی امین

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....
فشار شكم من نشنيدم تا بحال اما اگر هم باشه بى حسيم ديگه

نه بابا دوستام بی حس نبودن خیلی هاشون

داغون شدن

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی؟؟ تجربه کردی؟

اره پارسال دی ماه پسرم بدنیااومد.من قبل زایمان خون میدیدم حالم بدمیشد میترسیدم اما سرزایمان ترسم ریخت چون واقعا هیچی نمیفهمی موقه عمل فقط نیم ساعت بعدش درد داری که اونم دو تا دوتا شیاف میزنن بهت .فردای عملم من خودم بلن شدم رفتم دسشویی دکترم اومد گفت مریض کو خواهرم گفتم بود رفته دسشویی دکتر تعجب کرده بود گفته بود این دیگه کیه که خودش رفته بدون کمک    

2731
نگران نباش عزیرم خیلی راحت تر ازونیه که فکرشو بکنی منم انشاا.. پس فردا سزارین میشم واس دوقلو هام

وای خوششششبحالت عزیزمممم

پس زایمان شمام تو عیده؟؟؟

من همش نگران اینم زایمانم تو عیده.

الهی بسلامتی و دل خووووش. سالم بغل بگیریشون😍

تهرانی؟

2740
اره پارسال دی ماه پسرم بدنیااومد.من قبل زایمان خون میدیدم حالم بدمیشد میترسیدم اما سرزایمان ترسم ریخ ...

دمت گرم😂😂😂 وای من ترسوام 

ی امپول میزنم . تا ده دقیقه کج میشینم جای امپولم سوراخش گشاد نشه😐😂😂😂

ممنونم زی زی گولو جاااان😍

سزارین خیلی  راحته

من شهریور ۹۶  سزارین  اختیاری شدم

فقط بگو پمپ درد میخوام 

راحت فردا بچتو بغل میکنی میای خونه بدون هیچ دردی

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706