2733
2734
عنوان

نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 31 پست
چ بی ادب ب مامان از الان توهین میکنه چرا دوسش نداشتی محرمیت خوندین؟؟؟؟؟؟

چون اومد مامانمو با پول خرید گفت خرج همه چیو خودم میدم از جشن بگیر تا جهیزیه .و خیلی چیزای دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون اومد مامانمو با پول خرید گفت خرج همه چیو خودم میدم از جشن بگیر تا جهیزیه .و خیلی چیزای دیگه

آنموقع حرف می زدی ب مامانت ک نه 

واست مگه ارزش قاعل نیستن؟

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2728
چقد بد  پس الانم راضی نمیشن بهم بزنی

نه ولی من اگه عقد کنم باهاش چند ماه بعدش طلاق میگیرم .به خودشم گفتم .گفت اینقدر بهت محبت میکنم تا باهام زندگی کنی😑😑

نه ولی من اگه عقد کنم باهاش چند ماه بعدش طلاق میگیرم .به خودشم گفتم .گفت اینقدر بهت محبت میکنم تا با ...

شاید واقعا حالا خوب باشه 

فقط بخاطر چهره نمیخاییش؟

2740
آخه یکم چاقه .۱۲۴ کیلوئه .۱۸۷قدشه .

قدش ک‌ کوتاه نیس . چاقه ک اونم اگه بخادتت با رژیم و غذا خیلیااا لاغر کردن تو برنامه ماه عسل ک دیدی 

ولی گلم هیچ وقت بخاطر چهره . اخلاق و محبت و عشق رو نادیده نگیر 

بخدا مرداب عوضی . خیانت کار . نامهربون انقد زیاده ک نگوووووو

قدش ک‌ کوتاه نیس . چاقه ک اونم اگه بخادتت با رژیم و غذا خیلیااا لاغر کردن تو برنامه ماه عسل ک دیدی&n ...

اخلاقش خوبه فقط از چاقیش بدم میاد الانم رژیم گرفته داره فقط سالاد میخوره صبح تا شب .ولی آخه چندین ماه طول میکشه تا ۸۰کیلو بشه.دلمم براش میسوزه ولش کنم بره .هر وقت میخوام برم گریه میکنه که بمونم .مرسی گلم از راهنماییت🌹🌹🌹🌹🌹مرسی که وقت گزاشتی جواب دادی

چجوری نمیخواستیش و به هم محرم شدین؟ نامزدی بدون محرمیت دردسرش هم کمتر بوده.. 

گفتم که .مامانمو با پول خریده .گفتن بعد از نامزدی و عقد عاشقش میشی و بهش عادت میکنی و پسر خوبیه ردش نکن.منم مجبور شدم قبول کنم

اخلاقش خوبه فقط از چاقیش بدم میاد الانم رژیم گرفته داره فقط سالاد میخوره صبح تا شب .ولی آخه چندین ما ...

خواهش گلم 

ولی اینم فکر کن ی خوش اندام ممکنه گیرت بیاد ولی اخلاق نداشته باشه 

بیشتر با هم برید بیرون بیایید تا محبتش ب دلت بشینه 

من برعکس همسرم دستش تنگه چهار ساله عقدیم 

ولی چون‌دوسشدارم سختی ها رو تحمل میکنم چون مهربونه و‌ عاشقمه 

شمام بیشتر برید و بیایید و‌زمان بدین گلم و‌عجله نکن ک بعدها پشیمون نشی

خواهش گلم  ولی اینم فکر کن ی خوش اندام ممکنه گیرت بیاد ولی اخلاق نداشته باشه  بیشتر ب ...

دقیقا منم به اینا فکر کردم .چشم عزیزم حتما باهاش بیشتر وقت میزارم شاید خوشم اومد چون بر عکسه من اون عاشقمه.مرسی عزیزم .ایشالله خوشبخت بشی🌹🌹🌹🌹

2706