2733
2734

پیشاپیش عیدتون مبارک ۳ ساعت بعد از سال تحویل دکترم گفته بیمارستان باشم که دیگه ساعت ۶ سزارینم کنه. خانمایی که سزارین شدین اگه نکته ای توصیه ای چیزی دارید بهم بگید.ممنون میشم و اگه قابل باشم دعاتون میکنم با تشکر

وقتی دکتر اجازه داد حتما زیاد راه برو. اگه بی حسی هستی قهوه و چای غلیظ زیاد بخور. بعدشم نشین. راه برو یا بخواب

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارك باشه عزيزم انشالله بسلامتي فارغ شي و ني ني خوشگلتو بغل كني ، تو رو خدا منو يادت نره دعام كني😭

من از سدارين دومم خاطره ي بدي دارم اونم اينكه دكتر بيشعور نذاشت پرستارا ساكشن كنن شكممو😞

فقط اومدم بگم خوش بحالت منم دعاکن لطفا

انشالله کوچولو صحیحوسالم بغلت بیاد

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

مبارک باشه عزیزم 

تهران هستید ؟ دکترتون کیه ؟ سزارینتون دل به خواهیه ؟

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2738

میشه منو دعا کنی خواهری الان به خداوند نزدیکترین هستی شوهرم بی کارشده 

فقط بگم که باید ناشتا باشی و اروم باش و خدا رو شکر برای قدم نی نی ت 

چشمت روشن عزیزم

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
وقتی دکتر اجازه داد حتما زیاد راه برو. اگه بی حسی هستی قهوه و چای غلیظ زیاد بخور. بعدشم نشین. راه بر ...

اره بی حسی هستم . باشه حتما با خودم میبرم نمیدونستم قهوه و چای خوبه مرسی عزیزم

2706