2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هرچی مترونید میخورم خوب نمیشه توروخدا کمکم کنید.خوب شدید؟

من چند سال بود عفونت قارچی داشتم هر چقد دکتر میرفتم ، پماد میداد استفاده میکردم  خوب میشدم اما بعد دوماه دوباره عفونته برمیگشت

پارسال رفتم پیش ی دکتر جدید ، برام کپسول فلوکونازول نوشت با پماد کلوتریمازول ۲درصد معجزه کردن خوب شدم اصلا باورم نمیشد😍😍

تا اینکه باردار شدم و همه چی عالی بود اصلا عفونت و خارش و اینا نداشتم دوماهه زایمان کردم و حدود دو هفته ای میشه ترشح و احساس خارش دارم 😕😕

چون شیر میدم دیگه نمیتونم همون فرمول قبلیو برم ، منم سوالم اینه آیا میتونم قرص مترونیدازول با پماد کلوتریمازول استفاده کنم؟؟🤔🤔🤔

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731

برای عفونت باکتریایی واژن هست من میترونیدازول ۲۵۰ هر ۸ ساعت تا یک هفته مصرف کردم و برطرف شد 

البته به همراه ۴ عدد فلوکونازول ۱۵۰ هر ۷۲ ساعت یا ۳ روز یکبار

میترونیدازول برای عفونت باکتریایی و

فلوکونازول برای عفونت قارچی هست

من چون آزمایش نداده بودم و مشخص نبود که از چه نوعی هست دکتر برام هر جفتش رو تجویز کرد

2740
عزیزم تو شیردهی اصلا میترونیدازول مصرف نکن

چشم فعلا ک استفاده نکردم تصمیم دارم دوسین بخورم فک کنم داروی سنتی بهتر جواب بده

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اگه مترونیدازول بخوری شیرت تلخ میشه

ممنون ک اطلاع دادی 

نمی‌خورم خودمم میترسیدم سرخود بخورمش

سلام بچه ها من سوزش شدید واژن دارم کرو واژینال کلوتریمازول و استروژن استفاده کردم فایده ای نداشت .چه ...

سلام ببخشید از این تاپیک زمان زیادی میگذره من هم مثل شما سوزش شدید واژن دارم و داروهایی که دارم استفاده میکنم دقیقا مثل شماست،شما تونستین درمان کنید؟ یه دنیا ممنونتون میشم از تجربتون به من هم بگید ❤