2737
2734
انگاری ساعت شنی گذاشتن همههههه باید سرتایم همچیشونو حتی مجبوری بخرن 

اره ديدي چقدررر شلوغه خيابون

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی خودت قدرت تصمیم گیری نداری بقیه چه گناهی کردن واقعا

اره بخدا حرف حساب زدی . همش تصمیم میگیرم گوش نکنم ولی حرف منفی دیگرانو بیشتر جذب میکنم و همین باعث دخالت دیگران و پسرفت زندگیمه ...درس عبرت نمیگیرم چیکارکنم ؟؟

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
2731
خوبکاری کردی😂😂😂واسه دخترم گرفتم چون بچس دلش شاد میشه

مباركه عزيزم❤️

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
اره بخدا حرف حساب زدی . همش تصمیم میگیرم گوش نکنم ولی حرف منفی دیگرانو بیشتر جذب میکنم و همین باعث د ...

الان تو یاما اگه بخواییم اصلا میتونیم ۶ میلیون خرید کنیم ولی چه خوبه ادم همچیوودرنطر بگیره توهرخریدی اگه یه مانتو ۵۰۰ یه مانتو خوب ولی قیمت مناسب دید اونو بگیره نصف پولش میمونه براش

2740
منم کلش بازی می کنم‌لول ۱۴۲

منم لول ۲۰۸

😁

فک کردم فقط منم ک بازی میکنم

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

9۴0 

مانتو ۴۳۰

کفش ۳۶۰

شلوار۱۵۰

کیف و شال و بلوزم‌مونده فردام‌نخرم‌بعد عید میگیرم

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
این لول چیه😂😂🙄🙄🙄اولش فکرکردم میگه شلوار لول گرفتم 😂😂

گف کلش چقد شد

اینم فک کرد نوشته بازی کلش آف کلنز

بش میگن کلش😂😂😂😂😂😂

شایدم گفته شلوار لول ۱۴۲ گرفته من اشتباه خوندم😁😂😂😂😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2706