2733
2734
عنوان

مامانم عیدی و خنچه یلدایی اورده براااااااام+عکس❤❤❤❤❤❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 55 پست

یعنی پیرم ک شدی بازم واست عیدی میارن؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لپ تاپ واست آوردن؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
چه رسوماتی ادم از دختر داشتن پشیمون میشه ..

چقدآدم کوته فکری هستی مگه دویست سیصدتومن چیه که بخوادآدم پشیمون بشه؟؟خوشت نمیادواره همچین تاپیکایی نشوخوبه عنوانم نوشته نیاخوشیه مردمم خراب نکن توذوق زدن فقط بلدین حالااگه فحش به خواهرشورجاری بودتشویقم میکردین 

مبااركهه

مامانتو عضو كن بگو عكس از كادوت بزاره بعد يهو پيداش كن😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چه رسوماتی ادم از دختر داشتن پشیمون میشه ..

اين چه حرفي بود زدي نادان!؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چقدآدم کوته فکری هستی مگه دویست سیصدتومن چیه که بخوادآدم پشیمون بشه؟؟خوشت نمیادواره همچین تاپیکایی ن ...

فکر نکنم چیز بدی گفتم که امپر چسبوندی از رسم چهارشنبه سوری تعجب کردم نه عیدی دادن

خاکی که باشی اسفالتت میکنن:'(
2706