2733
2734

من كهير زده بودم بعد زايمان دكتر برام گفت روى كهير ها رو اول با صابون كالاندولا بشور بعد پماد كلوبتازول بزن منم يكي ديروز بعد شكمم كهير زد صابون و كرمو چند بار استفاده كردم هم اون خط كمرنگ شد هم ترك هام نميدونم بخاطر صابون بود يا پماد و شايد هردو ولي واقعا ادم اون خطو ميبينه اعتماد به نفسش ميره زير ٠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خطو دارم خیلی زشته

عزیزم چند وقت از زایمانت گذشته؟ مگه نمیگن به مرور میره؟

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2731
عزیزم چند وقت از زایمانت گذشته؟ مگه نمیگن به مرور میره؟

برا من ک نرفته

۵۰روزه گذشته

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
برا من ک نرفته ۵۰روزه گذشته

عزیزم پنجاه روز زوده 

تا یکسال شنیدم از بین میره 

حتی نوک سینه که تیره شده میگن به حالت قبل برمیگرده

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
عزیزم پنجاه روز زوده  تا یکسال شنیدم از بین میره  حتی نوک سینه که تیره شده میگن به حالت ...

امیدوارمممم😭😭😭😭😭

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2740
من ٤٠روزه زايمان كردم خيلي خيلي كمرنگه اونم بخاطر پمادو صابون وگرنه مال خواهرشوهرام تا مدت ها نميرفت

کلا زایمان ادمو از ریخت میندازه😿من از چاقیم ناراحتم 

ولی چیکار کنیم دیگه فدای سر بچه هامون 

کلا زایمان ادمو از ریخت میندازه😿من از چاقیم ناراحتم  ولی چیکار کنیم دیگه فدای سر بچه هامون&nb ...

من زايمان طبيعي بود اندامم مثل قبله شده الان

قبلاااا خيلي لأغر بودم ٥٤ كيلو الان تو پر شدم خيلي دوس دارم خودم برا شكمم گن پوشيدم رفت الان يكوچوبو مونده كه بازم با گن و ورزش حله 

من زايمان طبيعي بود اندامم مثل قبله شده الان قبلاااا خيلي لأغر بودم ٥٤ كيلو الان تو پر ش ...

عزیزم طبیعی راحته؟ واژنت تغییر شکل نداده؟ من سزارین انتخابی هستم هنوز دو به شکم موندم چیکار کنم 

رو این خطم حساس نشو میره 

من هیچ زنیو ندیدم بعد زایمان این خطش مونده باشه بلاخره میره غصه نخور گلم 

عزیزم طبیعی راحته؟ واژنت تغییر شکل نداده؟ من سزارین انتخابی هستم هنوز دو به شکم موندم چیکار کنم  ...

دردش فقط تا زمانيه كه سر بچه بياد بيرون دردم فقط درد شكمي داره ادم اصلا تو قسمت واژن دردي حس نميكني

عزیزم طبیعی راحته؟ واژنت تغییر شکل نداده؟ من سزارین انتخابی هستم هنوز دو به شکم موندم چیکار کنم  ...

دقيقا دو ماه بعد واژن ميشه مثل اول مال من هنوز كامل خوب نشده ولي داره خوب ميشه كم كم دخترم سه و هفتصد بود برا همون خوب نشده كامل وگرنه تا الان خوب شده بود اگه كوچيك بود

من  وقت بستري ي زن كنارم سز كرده بود حتي نميتونست بشينه ب بچش شير بده ولي من پا ميشدم راه ميرفتم او حق نداشت تا ١١ساعت چيزي بخوره من راحت ميخوردم  اونو ك ديدم هزار بار شكر كردم ك طبيعي اوردم چون ميگفت انگار دارن با ساتور ميبرنم اونم ميخاست طبيعي بياره ولي درداشو  نتونست تحمل كنه و گفت سز ميخوام ولي منو كه ديد ب غلط كردن افتاده بود ميگفت كاش تحمل ميكردم

وای یعنی سزارین انقدر وحشتناکه؟🤕 بخدا موندم چیکار کنم 

شما اپیدورال بودی ؟ 

اخه همینجام خیلی شنیدم بعضیا سزارین کردن راحت سرپا شدن بعضیا تو طبیعی بیچاره شدن😭 نمیدونم چیکار کنم اصلا