2737
2734
عنوان

آیا باردارم قطعا؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 53 پست
مبارکه گلم،منم ۷روزه تاخیر دارم هنوز بی بی نزدم،ولی مزه دهنم تلخه زیر دلمم بعضی وقتا تیر میکشه جوری ...

من پریم معمولا 8 روزه بود با خونریزی خیلی شدید. این سری 3 روز پری شدم بعد دیدم نمیاد. و بسیار سبک بود. و علاقه زیادی به حوردن آلو داشتم

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
مبارکه گلم،منم ۷روزه تاخیر دارم هنوز بی بی نزدم،ولی مزه دهنم تلخه زیر دلمم بعضی وقتا تیر میکشه جوری ...

]من پریم معمولا 8 روزه بود با خونریزی خیلی شدید. این سری 3 روز پری شدم بعد دیدم نمیاد. و بسیار سبک بود. و علاقه زیادی به حوردن آلو داشتم

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد زیر دل رو از دو شب حس میکنم. یه شب هم وسطای شب ساعت 4 شب اخساس کردم سینه ام تیر کشید

2728
انشالله تو هم باردار باشی.نگران نباش

ایشالله عزیزم صبح بی بی چک زدم هاله کمرنگ کمرنگ افتاد بعد یک ساعت پیش رفتم دوباره بی بی زدم هاله افتاد و واضح تر از قبلی ...نمیدونم والا آخه هاله تو عکس هم معلوم نیست ولی دیده میشه ...

مادرم 🖤

سلام بچه ها. ازمایشم نتیجه اش اومد. بتام 1098 هست  . به تظرتون چند هفته مه

2740
بخشید شما بی بی مارک مدیکور زدی؟ میگن خطا داره. من دو روز تاخیر کرده میخوام فردا امتحان کنم.میترسم ...

امکان خطا که هست. چرا نباشه. ولی به نظرم 7 روز بعد موعد بهتر نشون میده

2706