2737
2734
23سالمه. 5 ساله تو اقدامم.پرولاکتینم بالاس ک هردفه نرمال میشه اما بدبختیم اونجاس شوهرمم تعداد اسپرمش ...

ان شالله.تاریخ پریودت کی هست؟

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

23سالمه. 5 ساله تو اقدامم.پرولاکتینم بالاس ک هردفه نرمال میشه اما بدبختیم اونجاس شوهرمم تعداد اسپرمش ...

الهی.. تو ک اوضات خوبه من بادارو فولیکولم6بود

روز و شب ندارم از فکر وو خیال و غصه..21سالمه

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
2731

ب قول مامان خدایا هر کی روش(منطورش بچه ست)رو دید داغش رو نبینه.بعد از هر نمازم اول برای هنه اونایی ک توی نی نی سایت منتظر بچه هستن دعا میکنم و از خدا میخوام بچه با عمر طولانی بهتون بده

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
ببخش گلم ناراحت نشی میپرسم علائم پلی کیستیک چیه؟ من سونو دادم فقط ي كيست ساده داشتم ك قرص جلوگيري ...

عزیزم درباره فیبروم نمیدونم ازمایشا و سونوت رو ببر پیش دکتر متخصصت خودش بهت میگه..ولی کیستت اگ یکیه حتما باهمون قرصه برطرف میشه باید مرتب سونو بدی بفهمی اثرکرده یانه

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
2740
عزیزم درباره فیبروم نمیدونم ازمایشا و سونوت رو ببر پیش دکتر متخصصت خودش بهت میگه..ولی کیستت اگ یکیه ...

اگه پلي كيستيك باشه دكتر با سونو معمولي ميگه بهت؟

آره حتما ايد برم دكتر ميترسم بعدا دردسر بشه برام

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
ب قول مامان خدایا هر کی روش(منطورش بچه ست)رو دید داغش رو نبینه.بعد از هر نمازم اول برای هنه اونایی ک ...

چه دعای قشنگی الهی  آمین دخترت چند سالش بود 

شکست یتییم است ولی پیروزی هزار پدر دارد...