2737
2739
عنوان

یعنی کار جاری ام بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2839 بازدید | 73 پست

من بابای بیچاره م دشمن داره گفتن از نزدیکای خودشه و دعا برای کارش گرفته که پیشرفت نکنه همینطور هم هست کار میکنن بابامو داداشام ولی فقط زندگیمونو میچرخونیم هرکی تو صنف بابامه میلیارده یعنی کم درآمدش ما هستیم ولی به برکت وجود داداشام و من خدا رو شکر خیلی نتونسته کاری پیش ببره نترس احتمالا رفته دستاشو بشوره اونجوری کثیف کرده همه جا رو شاید ول کن تروخدا بیخیال از من بهت نصیحت پیش دعانویس اصلا نرو چون اونا اکثرا برا اینکه طرف رو ترغیب  کنن پیششون دعا بنویسن میگن دعا داری طلسم داری به من هم میگفتن بختشو بستن جادوش کردن از نامزدش طلاق بگیره پیشنهاد تاپیک فال قهوه ی من رو بخونی بد به دلت راه نده حواله کن به خدا تا خدا نخواد بدترین و قوی ترین جادو هم اثر نمیکنن 

شهزاده و پرنسس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره در مورد این عتیقه زیاد تاپیک زدم.  به خدا من تاحالا واسه هیچ کی بد نخواستم ولی نمیدونم چرا ...

هر چه قدر نقطه ضعف نشون بدی به چیزی همیشه از اون در عذالپب خواهی بود اگر به پول ضعف نشون بدیم همیشه ازمون فرار خواهد کرد اگر به جنس مخالف ضعف نشون بدیم میشه مایع آبروریزیمون به چشم زخم ضعف نشون بدیم انگار داریم براش چراغ سبز نشون میدیم که بیا و به من آسیب بزن من اینجام فقط بچسب به خدا و امیدت رو ازش قطع نکن با خدا باش و پادشاهی کن

شهزاده و پرنسس
2731

صدقه بده همیشه دستت باز باشه برای کمک کردن و مهمونی دادن به دوستاو فامیلا لباسایی که نمیپوشین و زیاد از دست نیوفتادن رو بده به کسایی که واقعا به اونا نیاز دارن دارن برای خانواده ی من جادو کرده بودن نمیدونم حالا خود جادو جادوی مرگ بوده یا نه یا از اثرات دعا قرار بوده یکی از ما بمیریمین و خدا به دور خدا به مرده از خونه ما بیرون بیاد که مادربزرگ عزیزم متاسفانه اومد بعد دو سه ماه از اون ماجرا که فهمیدیم تو خونه ما فوت کرد ببین چه آدمهایی پیدا مشن که حتی شیطان هم بهشون تف باید بندازه  من خیلی خیلی لباس میخرم ارزون گرون مارک معمولی هر چی که خوشم بیاد و بهم بیاد و باید بخرم برا همین خیلی لباس و کیف و کفش و کاپشن و پالتو مجلسی میدم میره و صدقه خیلی میدیم یکی هم طالع بین گفته بود خیلی قرآن خونده میشه تو خونشون برای همین خیلی خنثی کرده اثر دعا رو یعنی میگفت چندین ساله با این ها مخصوص مرد خونه درگیره

شهزاده و پرنسس
وای خدا لعنتشون کنه الهی. چقدر یه آدم میتونه بدذات باشه آخه

به قرآن مبین قسم ببین ما دیگه با کی طرفیم فقط نمیدونم چه صوابی کردیم که خدا نا امیدش کرد من که به خدا احد و واحد حوالش کردم ببین عزیزم فقط خوب باش همین تو خوب باشی خدا هم باهات خوب خواهد بود یعنی اینو مطمئن باش جاریتو هم کلا فراموشش کن با فکر کردن بهش جذبش نکن تو زندگیت انرژی منفی نده به زندگی و آینده ت 

شهزاده و پرنسس
2740
به قرآن مبین قسم ببین ما دیگه با کی طرفیم فقط نمیدونم چه صوابی کردیم که خدا نا امیدش کرد من که به خد ...

ممنونم از دلگرمیت.‌راست میگی.‌باید فقط واگذارش کنم‌به خدا. خودش جوابش رو بده انشاالله

ممنونم از دلگرمیت.‌راست میگی.‌باید فقط واگذارش کنم‌به خدا. خودش جوابش رو بده انشاالله

ان شاالله چیز خاصی نبوده اگر هم بوده ان شااالله به کمک خدا نا امید میشه نترس

شهزاده و پرنسس

درسته قرن بيست و يك هست و خرافات زياد تو كشوراي پيشرفتم يه خرافاتي هست كه ادم ميمونه،پس حتما يه چيزايي هست و مخصوصا كه من سالها پيش شبكه چهار به مستند ديدم، اول بهت توصيه ميكنم حوله لباس دم دست ملافه تخت همه رو اب كشي كن،تو خونت موقع اذان تلويزيونو روشن كن چهار قل و ايه الكرسي بخون،من اعتقاد نداشتم ولي يه نفر خواستگار خواهرم جادو كرد و ريخت به حوله هاي حموم  ماميگيم رختكن اونجا تو سبد حوله هامونه، خيلي سختي كشيديم حالا بماند داستاهاش، ولي اون دختر خانمو مادرش خودشون گرفتاره يه جادو شدن ،اون خانم خيلي تو اين چيزا بود و فكر كن برا دعا نويس سيصد كيلومتر راه رفته بود گفتن جادو كردن برا دخترت ريختن تو چاه جادوي چهل ساله ،اقوام نزديكن و يكي از نزديكان منسوب گفت چه كارايي برا باطل كردنش كرده، 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
سلام مامام خانم.من تاپیکاتو دنبال میکنم.شوهرت قبول کرد بهشون پول بده؟؟در جواب درخواست پول چی گفتین؟

سلام عزیزم.‌منم همیشه از نظرات منطقی و خوبت استفاده میکنم. 

والا گفت باید ببینم وصغیتم چجوریه و بررسی کنم. فکر نمیکنم بتونه بده چون الان نداره انقدر. 

ولی حتی اگر نده من که حرص خوردم از وقاحت اونا. 

به نظرتون کار خودشه ؟ دعا گرفته برام؟  این خیلی با  من بده. به خدا انقدر با حرفاش منو چزو ...

مادرجاریتون ازشمامیخواست غذاببری براش؟؟؟

چه رویی دارن

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏