2752
2734
عنوان

به فالگیر اعتقاد دارید؟ یا تجربه ای دارید که درست دراومده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2933 بازدید | 71 پست

من فقط به روح اعتقاد دارم

روحم بیماره به روح اعتقاد داری؟ روحم میناله به روح اعتقاد داری؟ 😅😅😅

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
منم اصلا اعتقادی نداشتم ولی مثلا به خواهرم گفته بود که مادرت برای ازدواجت نذر کرده از مامانم که پرسی ...

خوب اونا حرفه ای کار میکنن ما خبر نداریم ولی بهتره زندگیمونوو به سمت اونا نبریم بعد عادت می‌کنییم.بهتره سمتشون نریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

35 تومن . من خودم گفتم یه فال فقط برای بچه دار شدنم بگیره که گفت خیلی استرس داری و همش فکر میکنی بچه ...

ان شالله ، به سلامتی و به زودی یه بچه تپل و سالم خدا بهت بده ،،، ،،،۳۵ تومن خیلی خوبه

2731
خوب اونا حرفه ای کار میکنن ما خبر نداریم ولی بهتره زندگیمونوو به سمت اونا نبریم بعد عادت می‌کنییم.به ...

اره منم میگم ادم نباید زیاد سمتشون بره واسه همینم نخواستم که فال کلی برام بگیره فقط همین که بهم بگه بچه دار میشم یا نه چون همیشه میترسم چیز بدی از اینده بگن واسه همین ترجیح میدم که ندونم

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا

یکی برام سرکتاب باز کرد و خیلی چیزهارو گفت که حقیقت داشت.

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
ان شالله ، به سلامتی و به زودی یه بچه تپل و سالم خدا بهت بده ،،، ،،،۳۵ تومن خیلی خوبه

مرسی عزیزدلم   

اره خیلی خوبه قیمتش منم تعجب کردم. ولی خیلی چیزا رو درست گفته بود.

یکی برام سرکتاب باز کرد و خیلی چیزهارو گفت که حقیقت داشت.

چه جالب . من تا همین چند وقت پیش هر کی میگفت رفته پیش فالگیر میگفتم اینا دروغه چرت و پرت میگن ولی الان خودم کنجکاو شدم

من يبار براي اينكه تجربه كنم رفتم اونم خودم فال نگرفتم اما حرفهايي كه زد درست نبود

يكي دو موردم كه درست شد ميشه گفت تصادفي بود

مثلا گفت بچه فلاني دختره اما الان سونو گفته پسره😅

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2706