2733
2734

سلام دوستان. من خودم از اون دسته ادمایی هستم که به فال و اینا اعتقاد نداشتم اصلا ولی خواهرم جدیدا تجربه ای داشته که خیلی برام جالب بوده فالگیری که براش فال گرفته خیلی جزییات دقیقی از زندگی و اینده اش رو گفته حتی چیزایی گفته کسی ممکن نبوده بدونه رو گفته واسه همین به شک افتادم میخوام بدونم شما هم همچین تجربه ای داشتید یا اعتقاد دارید به این قضیه؟ 

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا

اره دوسال پیش کف دست خواهرمو دید...هرچ گفت درست دراومد😵

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پیش فالگیر رفتین دیگه همیشه اونجایین .بهش عادت می‌کنین.بهش اعتقادی ندارم.همه چیز دست خداست هر اتفاقی که در این جهان می افتند اول با انتخاب خودمون و بعد خدا صلاحشو رو بدونه اتفاق می افته.هیچ وقت سمت فالگیر نرید.

2740
پیش فالگیر رفتین دیگه همیشه اونجایین .بهش عادت می‌کنین.بهش اعتقادی ندارم.همه چیز دست خداست هر اتفاقی ...

منم اصلا اعتقادی نداشتم ولی مثلا به خواهرم گفته بود که مادرت برای ازدواجت نذر کرده از مامانم که پرسیدیم گفت اره. یا مثلا بابام یه گیر کاری داشت گفته بود برج 10 حل میشه که همون شد واسم جالب بود

تهرانم خوبه برا خواهرام ، حالا چند حساب کرد

35 تومن . من خودم گفتم یه فال فقط برای بچه دار شدنم بگیره که گفت خیلی استرس داری و همش فکر میکنی بچه دار نمیشی ولی تا سه وعده دیگه بچه دار میشی تو طالعت بچه هست 

من دوبار رفتم فال قهوه اصلا اعتقاد نداشتم ولی خیلی دیگه درست گفت و خیلی عجیب

فال قهوه رو نمیدونم چجوریه ولی این با موکل فال میگیره

2706