2737
2739
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158993 بازدید | 1538 پست

عادت مهم زوج هاي موفق : 

👈 هيچ گاه بدون خداحافظي یکديگر را ترك نمي كنند

👈 هر روز با هم رو در رو گفتگو مي كنند

👈 به هم ابراز عشق مي كنند .

👈 یکديگر را شگفت زده مي كنند.

تا همسرتان خوبی نباشید ، والدین خوبی نخواهید بود ...

مهرتان مانا و پایدار ..

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دو ماه  پیش زایمان کردم واسه سیسمونی هم اصلا روی خانواده ام فشار نیاوردم به کسی هم اجازه ند ...

والا برای ما خر تو خره مادرشوهررعوضیش همه اش میگفت این چرا این رنگیه من کمد سفید رنگ چوبی گرفتم میگه چرا ام دی اف نیس

2728

اعتمادبنفس داشته باشید برای هر کار زندگیتون از کوچیک تا بزرگ مسیولیتشو خودتون برعهده بگیریدنظر قطعی بدید اونوقت میبینید بیشتر کارهاتون با موفقیت پیش میره....مثلا من شک دارم که امروز یه تیکه طلا بخرم و میگم بزار باشوهرم مشورت کنم حالا شوهرم به هر دلیلی منو منصرف میکنه و چند روز بعد قیمت طلابالاتر میره و اونوقت من بیشتر شوهرمو مقصر میدونم تا خودم رو....این اشتباهه...اگه امروز واقعا میلت به خرید طلاست بخر...اما اگه مشورت کردی و نخریدی تمام مسیولیتشو خودت بگردن بگیر

بعضیا از عقل...فقط دندونشو دارن
عزیزم چه مارکی استفاده میکنی؟

عزیزم اگ zone stopک من داشتم پیدا کنی ک عالیه من خیلی راضی بودم ولی میگن نیست دیگه 

اگ نه تعریف مارکای اوریفلیم و الارو رو شنبدم محصولات خوبیه

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم
چند دقیقه باید بمونه رو صورت؟ 

من 20 دقیقه میزارم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2740
سلام من تجربیاتم خیلی کمه ولی دوست دارم درمیون بزارم باهاتون❤❤:اول اینکه طبق یه مثل زن باید پوستشو ب ...

خیلی خیلی عالی بود🖒🖒🖒

اون روز های بدون موبایل جالب بود.حتما منم اینکارو میکنم

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
من زیره میریزم معرکه میشه

زیره ی اسیاب شده؟

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
اولین بار که صورتم اصلاح کردم بعدش رفتم افتادم حمام صورتم یه عالمه جوش درآورد بعد گفتن بعد از اصلاح ...

اگه میخوای جوش نزنی تجربه خودمو میگم 

منم چندین سال بعداز اصلاح صورتم پرجوش میشد تا اینکه هربار بعداز اصلاح خیار رو رنده میکردم رو پوستم میذاشتم ۲۰دقیقه دیگه جوش نمیزد از همون باراول گذاشتم جوش نزد حتی یبار خیار نبود زردآلو گذاشتم‌همون نتیجه رو داد

خیلی تاپیکت عالی بود خداخیرت بده کلی چیز یادگرفتم.فقط چند صفحه خوندم.ذخیره کردم هرچند روز  یبار ...

مرسی گلم

تجربیات شما هم عالی بود🖒🖒

عزیزم من 3 بار سقط داشتم میشه بگی داروهات چیا بودن

علت سقط هاتون مشخص شده ؟

من اولین لکه بینی ای که دیدم ،چند شب فرفیون مصرف کردم برای بستن دهانه رحم و سماق رومی و سویق عدس برای قطع لکه بینی مصرف کردم .

شما باید برید پیش کسی که تو طب اسلامی حاذق باشه .

2706