2733
2739
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 159004 بازدید | 1538 پست
دقیقا بهش میگن نظم لحظه ای من از وقتی اینکارو میکنم کارام سبک تر شده و حس ارامش دارم ولی تا بیای ...

من حس میکنم ادمایی که اینکارو میکنن خیلی وسواسین حس بدی بهشون دارم اخه مادرشوهر خودم اینجوریه 

هرچند چاره ای جز این کار نیست وگرنه خونه بازار شام میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه مثلا مشکلیه که باید حرف بزنم یا بگم که جایی نمیرم اگه مخالف نظر شوهرم باشه ناخودآگاه قهر میکنیم ...

بچه گونه است بنظرم منطقی تر باشین همین بابای خودم پدر همه اعضا خانواده رو در اورد از بس حرف اول اخر رو زد

2728
میدونید چرا میگن ایشالا ۱۲۰ ساله بشی؟ چون هرکس ۱۲۰ سال زندگی کنه بعد ۱۲۰ سال یک ماه کامل رو آزاده ب ...

یعنی 120 سال عمر کنی برای یکماه ازادی و راحتی؟

حتی اگه اون 120 سال به سختی بگذره؟

جلوی شوهرتون زیاد گریه نکنید  کم کم براش بی اهمیت میشه

وای من هرچی میشه فرت و فرت گریه م درمیاد😢😑

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      
همیشه اخرشب اشپزخونه روکاملامرتب کنید حتی یخچال روهم همه ی ظرفای کثیقفوبشورین اونوقت صبح ک پامیشین خ ...

اینو واقعا قبول دارم

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      
2740
هیچ وقت اونقدر شوهرتون رو عصبانی نکنید که به بفحش برسه قبل از فحش تمومش کنید احترامتون رو حفظ کنید&n ...

چجوری تمومش کنیم ؟ باید همش کوتاه بیاییم از حق خودمون بگذریم تا شوهر درجه حرارتش بیاد پایین 

یه عمر از ترس دعوا باید توسری بخوریم و سکوت کنیم 

راه حل شما چیه ؟

با اجازه استارتر 

خانم ها میشه برای سلامتی مامانم یه دونه صلوات بفرستید مرسی 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
ماستم عالیه البته برا کته برا برنج ابکش امتحان نکردم کسی امتحان کرد به منم بگه😅😅

ماست با برنج اصلا خوب نیست چون طبع هردو سرده 

خوب نیست 

ماهی و ترشیجات هم خوب نیست 

با ماهی خرما و گردو میل کنید 

اصلا لبنیات با گوشت و ماهی میل نکنید

هر شب یه بار سوره واقعه را بخونید. از جایی که انتظار ندارید روزی میرسه بهتون

به ما پیشنهاد کار دوم شد غیر حضوری و فقط نتی با حقوقی که ثابت نیست اما کمتر از کار اول هم نبود

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مهمونی بچه هاتونو کنترل کنید میزبان بدبخت گناه نکرده که بچه ی شما زندگیشو ...

احتمالا بچه دار نشدی ک ببینی بعضی بچه ها واقعا کنترل نمیشن

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟