2733
2739
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 159004 بازدید | 1538 پست

استفاده از نوره ی اصل برای از بین بردن موهای زائد. حتی شده هر دو ماه یا یک ماه یه دفعه باعث میشه آدم تا مدت ها اصلا بوی عرق و کثیفی نده. اما حتما نوره ی اصل از فروشگاه های طب اسلامی نه پودر موبر و کرم و ..

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول اینکه مهربون وخداشناس باشیم. دوم منظم ومرتب وتمیز. سوم الکی قهرنکنید برید خونه باباتون کم کم براشوهرتون عادی میشه. پیش هیچ احدالناسی پشت سرخونواده شوهرغیبت نکنید .همیشه حتی اگه غم توسینه دارید جلو شوهرتون نشون ندید .واینکه درمورد خونوادتون پیش شوهرجان چیزبدی نگید.فعلا اینارو یادمه

2728
از شب قبل اگه کارایی که روز بعد دارید رو بنویسید واقعا اثرش مث معجزه اس سرعت و انگیزتون واسه انجام ...

من هرموقع نوشتم بدتر شده 

بعدشم اعصابم خورد میشه از دست خودم که کارامو نکردم

همیشه اخرشب اشپزخونه روکاملامرتب کنید حتی یخچال روهم همه ی ظرفای کثیقفوبشورین اونوقت صبح ک پامیشین خ ...

اینقدر شبا له و لورده میشم که نمیتونم هیچ کاری بکنم فقط مثل جنازه میوفتم

2740
هرروز با امام زمان حرف بزنید حتی اگه شده کارای روزانتونو تعریف کنید براش کم‌کم بهش نزدیک میشید و ه ...

امروز و امشب و فردا شب هم دوست دارم مدام این جمله رو براشون تکرار کنیم:

دست مرا گرفتید تا یادتان بمانم 
از روی خاک بردید تا اوج آسمانم
گویند امام هر عصر بابای مهربان است
روز پدر مبارک بابای مهربانم

الانم اشکم دراومد اینو گفتم ....

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

همیشه توزندگیتون هراتفاقی میوفته سریعا حلش کنید اگ بسپارین ب دست سرنوشت دیگ درست نمیشه بایدجلوی وقیح بودن آدماوایساد وگرنه دیگرآدم نمیشن

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  

حالا که جمع نکته دانها جمعه به منم کمک کنید ماکروفر بیشتر بدرد میخوره یا فرگاز باتوجه به اینکه شاغلم.بودجم به جفتش نمیرسه میخوام یا گاز طرح فر بگیرم با ماکرو یا فر بگیرم ماکروفر نگیرم. نظرتون؟

بهترین بوگیره یخچال زغاله

صبحا ناشتا اب ولرم رو به داغ بخورید برای اب کردن شکم

تو کوچه و خیابون که راه میرم دنبال اینم که یه خیری به دیگرون برسونم حالا یا خرید از دستفروش یا جدا کردن دوتا بچه که دعوا میکنن یا حساب کردن پول یه نیازمند یا چای بردن برای کارگرای شهرداری یا ....

ببخشید که هیچکدوم با هیچکدوم ربط نداشت 

2706