2733
2739
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158991 بازدید | 1538 پست

لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مهمونی بچه هاتونو کنترل کنید

میزبان بدبخت گناه نکرده که بچه ی شما زندگیشو نابود کنه

مادرای بیخیال خیلی رو مخمن😫😫😫

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من درباره ایجاد فصل میگم. فصل ها به دلیل زاویه ای که زمین با مدارش داره ایجاد میشه و این کج شدگی با ...

اعتدالین ؟

تو مثل من رویاتو میبافی                                           با دست من موهاتو میبافی 💔
2731
سلام  چه تاثیری داش؟

سلام عزیزم

برای جای جوش و شفافیت پوست خیلی خوبه

البته اگه پوست خشکی دارین استفاده نکنین

چون خشک میکنه پوستو

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 

از شب قبل اگه کارایی که روز بعد دارید رو بنویسید واقعا اثرش مث معجزه اس

سرعت و انگیزتون واسه انجام کاراتون شدیدا زیاد میشه

خط زدن اون کار روی کاغذ هم حس فوق العاده خوبیه

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

برای اینکه شیر سر نره.یه نعلبکی رو برعکس داخل قابلمه شیر درحال پخت قرار بدین😊

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2738
چطوری باعث میشه سر نره؟!!

دلیلشو نمیدونم😁ولی من همیشه این کارو میکنم

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

مرتب و تمیز باشید ولی برای کار خونه خودکشان نکنید

فردا پیر و مریض بشید هیشکی بهتون اهمیت نمیده

اولویت اول خودتونید همیشه

2706