2733
2739
عنوان

خوشگلاوملوساوعروساوجیگرا ودلبرافقط بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 44 پست
خخخخ آره می‌دونم یهویی تو یه تاپیک یه نفر ازت بپرسه بعد با خودت میگی وای اینم خبر داره🤩 آخه منم هم ...

خدا بهت صبر بده عزیزم شرایط بدیه من نمیدونم چرا بیخیالم شاید هنوز باورم نشده نمید نم چمه

ب نظرم شومیز و شلوار هم سنگینه و هم فامیل دور دیگه ی کفش پاشنه دار اگ صورتت گرده مدهاتو دم اسبی ببند ...

ن لاغرم براهمین خیلی سخته انتخاب لباس برام الان عکس میزارم ۵۰ کیلدام قدمم ۱۶۵ هستش  میخوام برم ارایشگاه برا ارایش صورتم بنظرتون برم یانه نیشه درخواست دوستیموقبول کنی باهات مشورت کنم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تودم چن وقت پیش هنو خیلی قیمتا بالا نربتا بود ی شومیز گرفتم لیمویی خیلی خوشگل بود عکسشو ندارم وگر ...

خدشبحالت من سلیقه هیچ ندارم با اینکه همه ین خوشلی ولی تولباس پوشیدن افتضاحم

تیکر تولد یکسالگی دخترم
نه والا میدونی عروسی دخترچسرخاله شوهرمه بنظرت چی مناسبتره ک بپوشم میخوام هم خوشگل باشه هم مناسب هم د ...

یه دامن مشکی بگیر با یه تاب ناز از این یقه شلا

فکر کنم همین حدود ۲۰۰ بشه

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
ب نظرم شومیز و شلوار هم سنگینه و هم فامیل دور دیگه ی کفش پاشنه دار اگ صورتت گرده مدهاتو دم اسبی ببند ...

بجاین دیگه چی میتونم بپوشم مثلا چی میتونم باساپورت جورابی بپوسم البته پاهام لاغرن نمیدونم بهم میاد ی نه

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2740

هستی عکس بزارم بگوچی بهم میاد  درخواست دوستیمم قبول کن

تیکر تولد یکسالگی دخترم
دامن چ جوری...بلندمنظورته

نه تازانو

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
2706