2733
2734
عنوان

بچه ها مانتو ،اینا گرفتم قشنگه به نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مانتو و کفشتو خیلی دوس دارم.. ولی بنظرم با این مانتو ی جین(رنگای سیر)میتونی بپوشی..قد۹۰ترجیحا😁

اره. خودمم خیلی پشیمون کردم. خرید عجله ای از این بهتر نمیشد. اونم تو مشهد که باید کل شهر رو بگردی تا چند تا چیز خوب بتونی پیدا کنی

الهی حال دل همه خیلی زود خوبه خوب بشه ، مخصوصا تویی که داری این پست رو میخونی...
2731
مانتوت قشنگه با کیف و کفش کالباسی خیلی قشنگ میشه 

وای کیفو نگو. خیلی کیفم زشته. نمیدونم چطوری تونستم بگیرمش

الهی حال دل همه خیلی زود خوبه خوب بشه ، مخصوصا تویی که داری این پست رو میخونی...
2738
اره. خودمم خیلی پشیمون کردم. خرید عجله ای از این بهتر نمیشد. اونم تو مشهد که باید کل شهر رو بگردی تا ...

من تو مشهد خیلی قشنگ میتونم خرید کنم ولی تو تهران اصلا

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
اره. خودمم خیلی پشیمون کردم. خرید عجله ای از این بهتر نمیشد. اونم تو مشهد که باید کل شهر رو بگردی تا ...

باور کن هم (پشیمون کردم) رو خوندم فهمیدم مشهدی هستی

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  

ولی در کل عالیه عزیزم ناراحتش نباش😍

شلوارتم بعد تعطیلات با خیالی اسوده😁برو بگرد ی چیز مناسب بخر..

این ترکیبم خیلی خوبه..فقط واسه بهتر شدنش گفتم گلم😍😍💛

شالت خوب نیس،به طوسی،صورتی میاد،نه قهوه ای

قهوه ای نیست که. صورتیه. ولی یکم پررنگ تر. تو عکس اینجوری میزنه. 

2706