2733
2734
عنوان

شش ماهه باردار نشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم؛ توکل به خدا؛ انشالله ماه بعد شمام خبر بارداریتو میدی🙏🙏🙏

انشالله.. امضاتون قشنگه... اخه دقیقا روزای خوب هم اقدام دارم.. نمیفهمم چرا نمیشه 

میان آرزوی تو و معحزه خدا دیواری ست به نام اعتماد
2731
لطف میکنی یکم بیشتر اطلاعات بدی؟چجوریه؟چطور مصرف کنیم؟بدون تجویز پزشک اشکال نداره؟؟؟

من اطلاعات دادم بخونش ....

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
الهی بمیرم.. مشکلتون چیه؟ چه جوری تحمل میکنی؟ برای من شده ی کابوس

تنبلی تخمدان دارم با امپول و قرص و داروهای گیاهی فولیکول دارم ولی بازم باردار نمیشم شوهرمم سالمه خسته شدم دیگه 

2740
شوهرتون چطور؟

اونم ازمایش داده.. مشکل خاصی نبوده.. تحرکش 50 بود.. دکتر داروی تقویتی داد.. ولی انگار نه انگار.. شوهرمم گفت دیگه دارو نمیخوره.. میگه اینا همش الکیه 

انشالله.. امضاتون قشنگه... اخه دقیقا روزای خوب هم اقدام دارم.. نمیفهمم چرا نمیشه 

نگران نباش عزیزم؛ بهتره همسرت هم چک بشه؛ خودتم سعی کن ورزش منظم داشته باشی

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
من اطلاعات دادم بخونش ....

اره خوندم خیلی ممنونتم 

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی
تنبلی تخمدان دارم با امپول و قرص و داروهای گیاهی فولیکول دارم ولی بازم باردار نمیشم شوهرمم سالمه خست ...

میشه بگین علایمتون چیه! 

2706