2737
2739
چرا عکس قورمه میزاری من ۳ساله نخوردم نمیگی هوس میکنم.ارررره که چی یعنی گوشتداری تو خونتون .نمیگی کسی ...

خدا جون به هر کی انتظار بچه میکشه یه نی نی سالم بده       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه با لوبیا چیتی همه نمیپزن؟ 

لوبیا قرمز 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728
منم امشب قرمه سبزی پختم .. ولی هیچوقت روغن نمیندازه 

سبزیتو خوب سرخ کن روغن کم کم بهش اضافه کن وقتی سیاه شد خاموش کن ده دیقه اخرم قورمه اماده شود دو سه تیکه کوچیک یخ بنداز توی قورمه ات روغن پس میده

2740
لوبیاش یه کم زیاده به نظرم البته ما کلا کم لوبیا درست میکنیم نوش جونتون

میدونی چرا زیاده چون همزمان عکس گرفتم ازش لوبیا هم ریختم ،چون زیاد پخته بود لوبیاش آخر ریختم 

خدا جون به هر کی انتظار بچه میکشه یه نی نی سالم بده       
چرا برا من روغن نمیندازه

یا روغنشو کم میریزی...یا آخرش شعله رو کم نمیگی یه ربع نیم ساعت با شعله کم بپزه...یا کلا نذاشتی جا بیوفته آبش خیلی زیاده...سبزی رو هم زیاد سرخ نمیکنی شاید...با روغن جامد بیشتر روغن میندازه 

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
2706