2737
2734
عنوان

هی خواستگارامو میبینم

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 26 پست

چند سالته؟

منم یبار خواستگارمو دیدم. با خواهرزادهاش بود.خواهرش جلسه اول که اومده بودن میگفت داداشم خیلی به ما وابستس و هیچ وقت مارو ترک نمیکنه بدون ما هیچ جا نمیره. اونروز که دیدمش گفت نوکر خواهرشو بچه هاشه که بدون اونا جایی نمیره

🌹هُوَ مَعَكُمْ أَیْنَ مَا كُنتُمْ🌹

منم سال دیگہ تاپیک بچہ مو بزنم کنار تاپیک شوشوت حشمت

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند سالته؟ منم یبار خواستگارمو دیدم. با خواهرزادهاش بود.خواهرش جلسه اول که اومده بودن میگفت داداشم ...

چه.حال به هم زن

واقعا نمیدونم چرا ما 3 تاخواهر با همه فرق داریم

هییییییییییییچ توقعی از برادرهام نداریم

4 ساله یکیشون ازدواج کرده یبار وعده ای رفتیم

میگیم.گناه دارن

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
چه.حال به هم زن واقعا نمیدونم چرا ما 3 تاخواهر با همه فرق داریم هییییییییییییچ توقعی از برادرهام ن ...

واقعا داشتم بالا میاوردن.پسر هم میگفت من اجازه نمیدم کسی برام خطو نشون بکشه.و پدر مادرم تا زنده اند باید تو خونه من زندگی کنن و من برم مستاجری.حالم ازش بهم میخورد.تازه هیچ پخی هم نبود انقدر ادعا میکرد.بعد 5 سال هنوز کسی زن بهش نداده😷

🌹هُوَ مَعَكُمْ أَیْنَ مَا كُنتُمْ🌹
2740
واقعا داشتم بالا میاوردن.پسر هم میگفت من اجازه نمیدم کسی برام خطو نشون بکشه.و پدر مادرم تا زنده اند ...

هیشکی نمیتونه با همچین ادمی زندگی کنه

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷