2733
2739

بچه ها من ١١ ماهه عروسى كردم

٤ ماه از عروسيم گذشته بود كه خونواده شوهرمو خودش سر چرت و پرت دعوا راه انداختن به خودمو خونوادم توهين كردن كتك كارى كرديم زد دندونم شكست و داشتيم جدا ميشديم كه خلاصه بعد از كش و قوس فراوون آشتى كرديم ولى خونواده شوهرم با من قطع رابطه ان

عقد برادر شوهرم شد منو اجازه ندادن برم 

داييم فوت كرد ختمش نيومدن

خواهر شوهرم عمل كرد خواستم برم ديدنش نذاشت

خلاصه با اينكه شوهرمم ميدونه اونا تقصير كارن خيلى اصرار داره آشتى كنيم منم واقعا ازشون خوشم نمياد ولى بخاطر شوهرمو زندگيم همه جا قبول كردم برم كه شوهرم ببينه اشكال از اوناس نه من

حالا امشب دوباره حرفو باز كرد تا حرف خونوادش ميشه بدنم يخ ميكنه و شروع ميكنم به لرزيدن 

انقد كه اذيت شدم اسمشون كه مياد بدنم ميلرزه

گفت با خونوادم صحبت كردم مادر و پدرم نميخوان عيد برى خيلى شاكى ان و ازين حرفا

بعد ديگه كلى با خونوادم صحبت كرديم گفتن اول بره با خواهرت آشتى كنه اگه اون اوكى شد بعد بياد با ما

منم خيلى حرصم در مياد همه چيزا رو اونا كردن اذيتاو توهينا از اونا بوده بعد نازم ميكنن

ميدونم اگه نرم هم شوهرم با منو خونوادم بد ميشه

واقعا نميدونم چيكار كنم

اين حرفارو كه زد حالم خيلى بد شد پا شدم چايى بريزم پاهام شل شد افتادم زمين

واقعا ديگه توانايى شو ندارم

از هر چى حرفه بيزارم

احساس ميكنم خيلى خوردم كردن با اين رفتاراشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی یه روز دوروز نیست. نمیشه باخونواده شوهر قطع رابطه کرد. روابطو مدیریت کن کم برو ولی برو. مشکل اصلی شما اول همسرتون هست

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
2731

به شوهرت بگو من باید شاکی باشم اونا شاکین

بهش بگو اگر دارم این اداهاشونو تحمل میکنم بخاطر توعه

انگار دربار شاهه چه خودشونو گرفتن 

شوهرت چرا اینجوریه 

ازت خیلی ناراحتن و اینا بگو منم کم ناراحت نیستم

2738

عزیز دلم میدونم خیلی سخته ولی این یکبارم که شده برو. اخربن امتحانتو بکن بعدا پشیمون نمیشی و هم اینکه شوهرت نمبتونه هی بهت یادآوری کنه وسط دعواها یادته گفتم و نیومدی. به خاطر زندگیت این یکبارم قبول کن و همه چیو بسپر به خدا. زندگی الکی نیست تا مبتونی به خاطرش بجنگ تا بعدها پشیمون نشی

💙گروه آبی💙      💚سبزشدم💚                                                                                         وزن شروع ۷۶ (۲۳ آبان) وزن هدف۶۴🤩😍🤩😍***هدف دوم۶۲☺☺🥰🥰🤩*** هدف سوم ۶۰            ۷۴/۳💪...۷۳/۴💪...۷۲/۸💪...۷۲/۳🤦‍♀️...۷۲/۱🤷‍♀️...۷۰/۱💪...۶۹/۸🩸...۶۸/۵💪...۶۸/۹😭...۶۷/۴🤲...۶۷/۳🩸...۶۶/۶🤲...۶۵/۹💥...۶۵🤲...۶۴/۶🩸...۶۳/۹🤲...۶۳/۴🤲...۶۲🤲

منم دقیقاااااا عین خودتم منتها عقدم هنوز..

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

چقدر کینه ای هستن

به خدا چند سال پیش بعد سال تحویل که همه به هم تبریک میگن زنداداشم زنگ زد به مادرم هر چی از دهنش درمیومد گفت اشک مادرم رو درآورد...به خاطر اینکه ماه قبلش اسباب کشی داشتن مادرم نرفته بود کمکش!حالا تو دو تا شهر هستن!

بعدش خوش و خرم اومد عید دیدنی ما هم به روی خودمون نیاوردیم!

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2706