2737
2739
عنوان

کمکککککک 😭خونم بمب خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 22 پست
مرسی ایشالله

منم ی دختز چهارساله دارم و ی پسر سه ماهه...واقعا نتونستم‌کاری بکنم انچنان....اتاق بچه ها رو مرتب کردم آشپزخونه هم تقریبااا تمومه(گاز مونده و یخچال و سماور)فردا ان شاءالله اشپزخونه رو تموم میکنم(پسرم‌مریضه تب داره دائم بغلمه بیشتر نمیتونم)سه شنبه هم پذیرایی اگگگگه شد چهارشنبه هم ی دستی به کب خونه میکشم اتاق خودم باشه تعطیلات...دستشویی و حموم هم همسر گرام قولشو داده

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الكي مثلا پيامتو نخوندي 😶

😂😂😂

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2728
چ همسر خوبی خدا حفظش کنه منم پسرم خیلی وابسته و اذیت میکنه

اره واقعا طفلی خوبه خیلیی...شغلش حسابداره آخر سال شدیدا درگیره از ۱۵ اسفتد هشت صب میره نه شب میاد با این حال خرید بردتمون تو خونه تکونی مامانش کمک کرده تو جابه جا کردن کمد بچه ها کمک کزده تازه دخملیم سه ماهه باباش میخوابونه😁😁😁نیم ساعت پیش گفت بخوابم؟چشام جایی و نمیبینه😭😭😭امشب باباشو یک ساعت و نیم برده حموم برا عید(باباش پیره و حموم رفتن سختشه خیلی)دعا کن خدا براش درست کنه دستش خیلی باز نیس اما هیچ وقت نگفته نه ندارم😭😭😭😭

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
اره واقعا طفلی خوبه خیلیی...شغلش حسابداره آخر سال شدیدا درگیره از ۱۵ اسفتد هشت صب میره نه شب میاد با ...

شما که انقدر معتقدی خدا رو شکر.

تسبیح حضرت زهرا رو برعکس بفرست یعنی اول سبحان الله، الحمدلله، الله اکبر.

بعد بگو به نیت تمیز کردن خانم زهرا قربه الی الله...

خود وسایلت به احترام خانم، میرن سرجاشون... منم این روزا بی حالم...نمیدونم چطور شد که الان اب بریز، روغن جمع کن

شما که انقدر معتقدی خدا رو شکر. تسبیح حضرت زهرا رو برعکس بفرست یعنی اول سبحان الله، الحمدلله، الله ...

حتما فردا میگم ان شاءالله که خدا بهم قوت بده و بتونم زود مرتب کنم❤❤❤

2740