2733
2734
عنوان

چه خاکی تو سرم کنم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1060 بازدید | 58 پست
چی بذارم اخه

از شماره ۱ که تیره تر نداریم

بیخودی دیگه داغون نکن موهات میسوزه و خرابتر میشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روی اون مشکی هیچی رنگ نمی گیره باید بری آرایشگاه ریموور بزنه رنگ رو پاک کنه دم عیدی خانمها همه ...

بچم نمیمونه پیش کسی که برم ارایشگاه منم موهام دو رنگ بود که گند زدم توش

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2731
سورمه ای هم قشنگه . خیلی خاصه . دو سه بار بری حموم بهترم میشه . غصه نخور . پاشو بار و بندیل مسافرتتو ...

نشستم گریه میکنم😭

بچم نمیمونه پیش کسی که برم ارایشگاه منم موهام دو رنگ بود که گند زدم توش

بیخیال،فدای سرت

برو ترکیه رنگ کن

دوستم پارسال اونجا رنگ کرد...عالی شده بود

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
از شماره ۱ که تیره تر نداریم بیخودی دیگه داغون نکن موهات میسوزه و خرابتر میشه

همونو یک رو گذاشتم که سرمه ای شد😭

2738
بیخیال،فدای سرت برو ترکیه رنگ کن دوستم پارسال اونجا رنگ کرد...عالی شده بود

اخه دیگه رو مشکی چی بذارم 

داغون میشه موهام

چرا مشکی زدی رو موهات موهات داغون میشن حداقل شماره سه وچهار میزاشتی. حالا که گذشته دوباره مشکی پرکلا ...

😭😭😭😭😭

😭😭😭😭😭

عزیزم‌ بهتره زنگ بزنی از آرایشگرت بپرسی ک اینجوری شده اون بهت راهکار می‌ده خب

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

الان هیچی رنگ نمی گیره

آرایشگر باید ریمو کنه رنگ رو

بعد چند روز باید بشوری موهات رو

و بعدش رنگ بزاری

روی مشکی و شرابی نمیشه کاری کرد...

2706