2733
2739

امشب خیلی دلم گرفته آنقدر گریه کردم که چشام باز نمیشه...خر چقدر خواستم جلوی خودمو بگیرم نتونستم رفتم همه وسایل های بچه هامو ریختم جلوم تا میتونستم گریه کردم..

نمیدونم حکمت خدا چیه و چی بود...بچه هایی که بعد از سالها با میکرو بهم داده بود گرفت ماجرا مربوط به ۲۷ اسفند سال ۹۲ بود...هر سال همین موقع ها به شدت دلم میگیره .و تمام خاطرات گذشته از جلوی چشام رد میشه و عذابم میده..و اکنون ده سال گدشته و من همچنان دربدر و در تلاش..

دوستای گلم نمیخواستم کسی رو ناراحت کنم فقط اگه دلتون خواست برای ارامشم یه صلوات بفرستید حالم خیلی بده امشب.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستان من بچه هامو تو هفته ۲۴ بارداری از دست دادم...البته اولش چهار قلو حامله شدم هفته ۱۲ دوتاشو ریداکت کردم و هفته ۲۴ دوتای دیگه به دنیا اومدن پسرم همون روز پر کشید ولی دخترم پنج روز زنده بود و عید ۹۳ از دنیا رفت

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2738

ان شاءالله سال دیگه همین موقع بچه هات تو بغلت باشن به امیدخدا

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
چند وقتشون بود عزیزم ؟

۲۴ هفته و سه روز تو بارداری بودم

عزیزدلمممم😭برات ۱۰تاصلوات فرستادم

ممنونم لطف کردی

2706