2737
2739

من برای رسیدن به کسی که دوسش دارم این نذرو برداشتم و دیشب تو دلم گفتم خدایا ینی بازم این نذرم بی جوابه که هیچ خبری نیست؟فردا اخرین روزه

خیلی دلم گرفته بود

خواب دیدم منو برده خونشون به خانوادش معرفی کرده و پدر مادرش خیلی ازم خوششون اومده

تو دلم ذوق زدم اما نمیدونم چقدر میتونم رو خوابم حساب کنم

تقریبا همه خوابامم تعبیر میشن

اینو 7صبح دیدم

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

ان شاءالله که حاجتت براورده میشه عزیزم و خوشبخت میشی

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ان شاءالله که حاجتت براورده میشه عزیزم و خوشبخت میشی

مرسی عزیزم ایشالا

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
یکی نیس به من بگه 

عزیزم دورش تموم شد حالا نذر دیگه ای خواستی بردار از این تایپیک

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2553296/برداشتن-ختم-از-جمعه

2738
سلام استارتر گل میخواستم بدونم نتیجه گرفتی و حاجتروا شدی؟؟

سلام عزیزم..نه به هم نرسیدیم..اما به نفعم بود