2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک قبل منو بخون از دل ضعف رفتن شوهرت پشیمون میشی

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی
2731
براش بچه گونه حرف میزنم.....بعضیوقتاهم که عصبیش میکنم میادجلوکه بزنه منوبهش میگم نزن گناه دارم بغلم ...

😑

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣
2740

هر روز از سر کار میاد نیم ساعت تا 45 دقیقه ماساژ کل بدن. قبل از خواب براش کتاب میخونم تا بخوابه. لباس هایی که قرار بپوشه بره سر کار مرتب و اتو کشیده از شب قبلش براش آماده میکنم. 3 روز در هفته صبح براش آب پرتقال و لیموشیرین میگیرم که آبمیوه طبیعی بخوره قبل از رفتن به سر کار. فیلم هایی که دوست داره میخرم و هفته ای 3شب با هم فیلم می‌بینیم. از حمام که میاد پاهاشو با وازلین ماساژ میدم که همیشه پاهاش شاداب باشه. بازم بگم؟؟؟؟؟ 

تمام زندگیم فدای مادر عزیزم و همسر جان
2706