2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله خوب میشه عزیزگ

میدونم سخته اما اطلاعات‌جمع کن تا بدونی که جدی باید پشتکار داشته باشی

این روزا هم‌میگذره

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

اقا مورد نداشتیم کسی لبنیات نخوره چیزیش بشه دو سال ک بیشتر نیس نخور بعد هرچی دوس داشتی بشین بخور 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2728
من دخترم رفلاکس داشت هیچی نمیخوردم تا ۶ ماهگیش حتی یک عدد کنجد ایستاده راه میرفتم و شیر میدادم چون ...

اخه صبحانه نمیدونم چی بخورم یه مدته ارده وشیره میخورم فکرمیکنم به اونم حساسیت داره اخه چیزی نخورم که دیگه شیرندارم،نگران شیرم هستم کم میشه

الان یکماهه رعایت میکنم امروزیکم پنیروکره خوردم دوباره تو پی پیش خون دیدم،البته درطی رژیم هم یکی دوب ...

حتما حتما رعایت کنین اونی هم که گفتین تو رژیم هم چن بار دیدین ،واسه اونه که شکلات یا بیسکویت یا هر چیزی که ممکنه شیر توش باشه خوردین و اس همون بوده ،از وقتی که متوجه شدین بچتون آلرژی داره تا یکسال نباید چیزی که توش شیر بکار رفته بخورین که بچتون خوب بشه در غیر اینصورت روند درمانش طولانی میشه و شایدم خوب نشه

جاری من یه بار رعایت نکرد و شیر خورد ،بچه اش که چن ماه بود فقط خون تو مدفوع دیده بود و هیچ علایمی به جز این نداشت کلا کبود شد و راه تنفسیش گرفته شد اگه خونشون نزدیک بیمارستان نبود و زود نمیرسوند بچه دور از جون میمرد پس مواظب باشین و حتما رعایت کنین

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟
اخه صبحانه نمیدونم چی بخورم یه مدته ارده وشیره میخورم فکرمیکنم به اونم حساسیت داره اخه چیزی نخورم که ...

خود من هم واقعا دیگهه نمیدونستم چی بخورم

شیرم کلا دیگه آبکی شده بود و چرب نبود

اما‌چاره چیه

بچه از درون کلی مشکل براس درست میشه اگه رعایت نشه

2740
بچتون چندوقتشه؟الان بهتره؟

الان ۱ سال و ۱ ماهشه

آره بعد ۶ ماهگی خوب شد اما کسایی که آلرژی دارن دیر تر خوب میشن

امروز هم روز اوله که‌میخوام از شیر بگیرمش

دعا کن بچه م اذیت نشه😓

ان شالله که بچه ی شما هم خوب بشه

اخه صبحانه نمیدونم چی بخورم یه مدته ارده وشیره میخورم فکرمیکنم به اونم حساسیت داره اخه چیزی نخورم که ...

عزیزم اگه دسترسی دارین و جای مطمعن بلدین می تونین پنیر و شیر گوسفندی استفاده کنین 

بچه ی منم آلرژی به پروتئین گاوی داشت من شیر خشک ببلاک HAمیدادم خیلی گرون و کمیاب بود ولی اصلا بیسکوییت و شکلات و بستنی اینا که توش شیر هست ندادم سر دوسال خوب شد 

ولی جاریم که شیر خودش رو میداد و سخت بود رژیمش رعایت نمی تونست بکنه خیلی دیرتر خوب شد 

ولی بعد شش. ماه باشیر گوسفندی که اونم بیچاره همسرم با مصیبت پیدا میکرد فرنی میدادم بعد یکسالگیش هم تو شیشه شیر گوسفند دادیم تا دوسالگیش که خداروشکر خوب شد

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟
عزیزم اگه دسترسی دارین و جای مطمعن بلدین می تونین پنیر و شیر گوسفندی استفاده کنین  بچه ی منم آ ...

اخه فککنم به شیرگوسفندم حساسیت داره بازبایدامتحان کنم من مرکبات هم میخورم پرتقال کیوی نمیدونم به اونا هم حساسیت داره اییییخدا خسته شدم

چرا انقدرزودازشیرمیگیری؟شما هم توپیپیش خون میدیدی؟

نه دختر من فقط رفلاکس داشت در حدی که سینه رو دیگه نمیگرفت و به سختی میتونستم بهش شیر بدم

چون شب تا صبح شیر میخوره و تو این سن نباید شبا شیر بخورن هم برای دندونا بده هم‌دل درد میگیرن

انقدر میخوره که شبا تو خواب دل درد میگیره و همش به خودش میپیچه و از خواب بیدار میشه نه خودش میتونه بخوابه نه میزاره من بخوابم

منم کم بود خواب دارم  کم بود آهن هم دارم 

دیگه توان شیر دادن ندارم

دکتر گفت با این شرایط از شیر بگیرمش

اخه فککنم به شیرگوسفندم حساسیت داره بازبایدامتحان کنم من مرکبات هم میخورم پرتقال کیوی نمیدونم به اون ...

پیش متخصص گوارش نوزادان ببرش اول از همه

بعد بگو دکتر لیست چیزایی که نباید بخوری و بهت بده

دکترای دیگه فقط راه درمانو طولانی میکنن گوارش نوزادان بهتر میتونه کمکت کنه