2737
2734
عنوان

چرابه من رسیدنی شوهرم اینطوری میکنه پس😕😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 75 پست
نمیدونم اگر میخوابی پول بگیری و باید بگیری ۳۰ زشته اقلا بگو ۲۰۰ والا 

دویست میده به نظرت😐😐😐😐😐

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
والله منم همش همینو میگم! ظاهرا واسه خیلیا عادیه! من که روم نمیشد یه هزار تومن از شوهرم بگیرم!هر چ ...

یه دوساعت بعلش میشینیم یا میخوابیم تو عقد میخوایم همه چییی ازش بگیریم!!

پسرم ❤❤😍😍😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو عقد چيزي از شوهرم نميگرفتم الان پشيمونم چون اطرافيان رو نگاه ميكنم ازنامزداشون گرفتن پسره عا ...

مردم واسه دوستاشون کلی خرج میکنن

2728
منم تو عقد چيزي از شوهرم نميگرفتم الان پشيمونم چون اطرافيان رو نگاه ميكنم ازنامزداشون گرفتن پسره عا ...

اصلا ربطی نداره دکتر فرهنگ‌میگه فقط براش شرح وظایف کنین و توضیح بدین ازش نگیرین به خاطره خانوادتون

پسرم ❤❤😍😍😘😘

واقعا!

من که شاخ در میارم تایپک های پول گرفتن زمان عقد رو میخونم!

پدر و مادر من اگه هزار تومن از شوهرم میگرفتم زمان عقد به شدت بهشون برمیخورد میگفتن مگه ما چی برات کم گذاشتیم؟‌!

هنوزم بعد سه سال زندگی مشترک شوهرم میگه من عاشق لارج بودن و چشم و دل سیری خانوادت شدم!

۳۰ آخه فاطمه جان ببخشید مگه فقیری!!!برایه همین گفتم نگو 

بخداهمون ۳۰تومنم به زورمیده میگه زیاده

واقعا! من که شاخ در میارم تایپک های پول گرفتن زمان عقد رو میخونم! پدر و مادر من اگه هزار تومن از ش ...

شوهرمن اخه این چیزارو نمیفهمه که

2740

والله منم نگرفتم الان شوهرم تمام دار و ندارش رو میریزه به پام!

کلی هم عزت و احترامم رو هم داره و میگه از همون اول چشم و دل سیر و با کلاس بودی!

اصلا به این حرفها نیست.

شوهرمن اخه این چیزارو نمیفهمه که

تو الان دور از جون خودتو ریز ریز هم‌کنی اون نمیفهمه فقط کوچیکتر نکن کله هاشون باده زیادی داره تو عقد و اوایله عروسی 

پسرم ❤❤😍😍😘😘

وا مگه بعد عروسی بخاطر اون مسائل پول میگیریم؟؟؟زن گرفته خودش باید حالیش باشه به موقع بهش پول بده چه نیاز داشته باشه چه نداشته باشه

اصلا ربطی نداره دکتر فرهنگ‌میگه فقط براش شرح وظایف کنین و توضیح بدین ازش نگیرین به خاطره خانوادتون

من كاري به دكتر و مهندس ها ندارم از تجربه اطرافيانم ميگم بخدا همچين احترامي دارن دخترعموم خونه بالاش خوب پوشيد و چرخيد الانم يه ساله عقدكردس پسره كارتشو داده دست اين قشنگ خرج ميكنه

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
والله منم نگرفتم الان شوهرم تمام دار و ندارش رو میریزه به پام! کلی هم عزت و احترامم رو هم داره و می ...

همه ی مردا مثل همسرشمانیستن

2706