2733
2734

دو روزه پشتم نزدیک کتف راستم انقد در می کنه امونمو بریده رفتم دکتر عمومی نوار قلب گرفت گفت چیزی نیت احتمالا حرص و جوش زدی بهم داروهای معده داد می خورم خوب نشده یکمی آرومه دوباره شروع میشه ...

در ضمن من کارم پشت میزیه احتمالا از گردن نیست ؟ گردنم اصلا درد نمی کنه 

و اینکه چه متخصصی باید برم ؟

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

عزیزم تاپیک اخرمنو بخون..دقیقا شوهرمنم ۱۰روزه اینجوریه..متخصص ستون فقرات رفته..ی قرص و ی پمادداد..پماد دمو..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرمن دیسک خفیف گردنم داره..چندماهیه ورزش سنگین میکرد..وزنه کارمیکرد..عرق هم میکنه زیاد..دیگه نمیدونم علت اصلیش چیه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2728
عزیزم تاپیک اخرمنو بخون..دقیقا شوهرمنم ۱۰روزه اینجوریه..متخصص ستون فقرات رفته..ی قرص و ی پمادداد..پم ...

مرسی عزیزم پس مشکل از گردنمه 

همسرمن دیسک خفیف گردنم داره..چندماهیه ورزش سنگین میکرد..وزنه کارمیکرد..عرق هم میکنه زیاد..دیگه نمیدو ...

آره منم چند ماهیه میرم بدنسازی... پس ارتوپد یا ستون فقرات باید وقت بگیرم دست گلت درد نکنه لطف کردی

آره منم چند ماهیه میرم بدنسازی... پس ارتوپد یا ستون فقرات باید وقت بگیرم دست گلت درد نکنه لطف کردی

خواهش میکنم..خودمم کادردرمانم..اینجا ازچندتا دکتر پرسیدم..الان باز میرم ازارتوپد بپرسم..به شماهم نتیجه رومییگم

2738

این قسمت پشتت دردمیکنه؟

خواهش میکنم..خودمم کادردرمانم..اینجا ازچندتا دکتر پرسیدم..الان باز میرم ازارتوپد بپرسم..به شماهم نتی ...

مرسی عزیزم واقعا لطف می کنی

آره دقیقا گاهی تیر می کشه به دست راستم نزدیک کتف راستم درد می کنه 

همسرمنم دقیقا همینجاش دردمیکنه..دردتون آروم میشه گاها؟یا یکریز درد میکنه؟

همسرمنم دقیقا همینجاش دردمیکنه..دردتون آروم میشه گاها؟یا یکریز درد میکنه؟

دیروز خیلی درد می کرد اکثرا یکریز بود رفتم دکتر یکمی دارو داد و آمپول مسکن داد از دیشب هی می گیره نیم ساعت یکساعت نفسم بند میاد دوساعت درد نمی کنه دوباره شروع میشه

عزیزم همین الان رفتم کلینیک بیمارستان..دکتر ارتوپدمون خیلی خوبه..گفت دیسک گردن میزنه به اونجا..وقتی هم ورزش زیادبکنه ووزنه برداره بدتر میشه..دارو وامپول داد..اگه میخوایین نسخه روبفرستم..

عزیزم همین الان رفتم کلینیک بیمارستان..دکتر ارتوپدمون خیلی خوبه..گفت دیسک گردن میزنه به اونجا..وقتی ...

خودمم حدس زدم چون کارم پشت میزیه ورزش هم میرم تشدید شده ... دستتون درد نکنه من میگم شاید داروها برا من خوب نباشه میرم متخصص ستون فقرات واقعا لطف کردید انشاالله همسرتون هر چه زودتر خوب بشن

2706