2733
2739
به من گفت فردا صبح برو بیمارستان آرش قرص بگیر دفع بشه، نمیدونم چطور بیمارستانیه و اینکه آیا دو تا بچ ...

یعنی دو قلو بار دار بودی ؟

ان شاءالله زودتر دفع بشه و راحت شی 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
یعنی دو قلو بار دار بودی ؟ ان شاءالله زودتر دفع بشه و راحت شی 

آره دوقلو بودن ، اما نمیدونم برای سقط برم بیمارستان یاقرص تهیه کنم تو خونه انجام بدم ، شما تو خونه انجام دادی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دوقلو بودن ، اما نمیدونم برای سقط برم بیمارستان یاقرص تهیه کنم تو خونه انجام بدم ، شما تو خونه ا ...

من تحت نظر دکتر بودم واسه مشکل تنبلی تخمدان پیش دکتر پاک روش می رفتم ،به من تاکید کرد که تحت هیچ شرایطی کورتاژنکن ،خود به خود سقط میشه ،سه ماه استراحت داد گفت بعد سه ماه بیا سونو کنم ببینم چیزی از بقایای جنین نمونده باشه ،که از قضا وقتی بعد سه ماه استراحت  رفتم سونو  باردار بودم 😍

من تحت نظر دکتر بودم واسه مشکل تنبلی تخمدان پیش دکتر پاک روش می رفتم ،به من تاکید کرد که تحت هیچ شرا ...

چ خوب ... ببخش من و ک باز سوال می کنم یعنی چی خودش سقط میشه؟ یعنی بدون هیچ دارویی سقط شد؟

2728
چ خوب ... ببخش من و ک باز سوال می کنم یعنی چی خودش سقط میشه؟ یعنی بدون هیچ دارویی سقط شد؟

آره بدون دارو دفع شد 

من به لکه بینی بعد هم خونریزی افتادم ،بعد خودبه خود سقط شد 

فک  میکنم بدن خودش پس میزنه 

دکترت چی میگه ؟؟

آره بدون دارو دفع شد  من به لکه بینی بعد هم خونریزی افتادم ،بعد خودبه خود سقط شد  فک &nb ...

دکترم گفت سریع صبح برو آرش یه قرص بهت میدن دفع میشه اگه هم نشد باقیش و با پنس و ازین وسایل میکشن بیرون، انقد ترس تو جونمه ک فک میکنم تا فردا از ترس بمیرم

آره بدون دارو دفع شد  من به لکه بینی بعد هم خونریزی افتادم ،بعد خودبه خود سقط شد  فک &nb ...

البته من دوازده هفتمه و جنین ها تو هفته ده قلبشون ایستاده و اینکه من برای اینکه بمونن هفتادتا شیاف پروژسترون هم مصرف کردم

البته من دوازده هفتمه و جنین ها تو هفته ده قلبشون ایستاده و اینکه من برای اینکه بمونن هفتادتا شیاف پ ...

خدا پشت و پناهت باشه 

به حرف دکترت گوش کن ون تو دوقلو داشتی اونم با این امپولا  ولی اونجا هم تاکید کن که تاجاییکهامکان داره  کورتاژنکنن 

احتمالا به خاطر پروژسترون ها دفع نشده

2738
ممنونم ازت ، حلال کن وقتتم گرفتم عزیزم

قربونت برم عزیزمی 😘😘😘😘

ان شاءالله بزودی صاحب بچه های سالم و صالح بشی 

سلام من هفته ۵ بارداری متوجه شدم که ساک پایین هست و دیشب با ۶ تا قرص سایتوتک ۳ تا زیرزبونی و۳ تا واژ ...

چی بگم من که هفته دهم هستم باید سقط کنم کاری انجام ندادم هیچ علائمی هم ندارم