2737
2739
عنوان

بیا برای کامنت قبلیت یه آرزو کن😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 47 پست
الهی عمرت طولانی و با برکت  تنت سالم و لبت خندون و دلت قندون

همچنین دوست مهربووون و فهمیده من🤗❣️

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم بهترینت بشه سال اینده😍😍

مرسی عزیزدلم 😃😃😃

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2728
استارتر برات آرزو میکنم غمت کوتاه و همیشه منجر به شادی باشه عزیزانت سربلند و سالم  و خودت ما ...

مرسی عزززززیزم چه آرزوهای قشنگی❤ انشالله همه این آرزو های قشنگ چندین برابرش برای شما محقق بشه توی سال جدید❤❤❤❤🌷🌷🌷🌷😊

من نه منم .نه من منم .پس من کیم ؟!!🤔😒
2740
اميدوارم از اين چوباى جادو گرى گيرت بياد

خدا از اعماق وجودت بشنوه خواهر 😂😂

ولی من آدم سخاوت مندی م؛ ب همه تون قرضش میدم 😁😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
الهی جزو بنده های ننر خدا باشی از همونایی که تا خدا رو صدا میکنن خدا میگه جونم چی میخوای

چه باحال امیدوارم باهم بنده های ننر باشیم😂😂😍😍

‏جواب کوتاه یعنی ادامه نده حوصله تو ندارم💆😌
انشالله همه اونا که این تاپیک رو میخونن به آرزو های قشنگشون تو سال ۹۸ برسن❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

الهی امین

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
میشه لطفا چرت و پرت و تشکر نگین که بترتیب بره جلو؟؟؟؟

امیدوارم سال جدید یه سال پر از روزی و خوشحالی و برکت و خبرااای خوب برات باشه به طوری که همیشه یادت بمونه😍🤩😍🤩

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2706